GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sunum Dosyası Cepli Dosya Basımı

Sunum Dosyası Cepli Dosya Basımı Aşamaları Nelerdir?

 

 
Sunum Dosyası olarak bilinen cepli dosyalar firmaların ciddi görünümlerini sergilemektedir.  Cepli dosyalar ile sunum yapan firmaların bu dosyalar ile kurumsal kimlikleri ön plana çıkmaktadır. Sunum dosya baskı cepli dosya ile yapılan sunumlarda bu dosyanın görünümü kurumsal firmaların fiyatlarını da etkileyip görsel açıdan güzel olmaktadır.  Teklif yapmak için kullanılan sunum dosyaları aynı zamanda kartvizit ve katalog için de kullanılmaktadır.  Kullanım amacı ve türü farklılık gösterse de sunum dosyalarının hepsi firmaların kurumsal görünümlerini oluşturmaktadır. Farklı tasarımlarda bulunan cepli dosyalar ile ebat konusunda da farklılıklar göze çarpmaktadır.
 
Sunum dosyaları ebatları ne olursa olsun genel olarak kuşe ya da mat kağıtlara baskılı olarak basılmaktadır. Cepli dosyalarda genel olarak 250 ve 350 gram arasında kuşe kağıtlar kullanılmaktadır. Amaç ya da türüne göre farklılık gösteren  sunum dosyası cepli dosya basımı  türleri firmaların kurumsal kimliği ile bir bütünlük içerisinde olmalıdır.  Değişik şablonlar ile sunulan bu dosyalar için kendi  isteklerinize göre tercih yapılabilir.  Hazır şablonlar incelenerek cepli dosya secimi yapılabilir.   Firmaların kurumsal kimliği ile bir bütünlük içerisinde bulunan sunum dosyası ile yapılan sunumlar çok daha etkili bir hal almaktadır.  Kullanım amacı kartvizit ya da sunum gibi farklılık gösteren bu dosyalar için farklı tasarımlar da yapılmaktadır.
 
Sunum Dosyası fiyatları belirlenirken bu dosyalar için kullanılan hamur miktarı ve hamur özelliği Dosya fiyatlarını etkilemektedir.  250 gram ile hazırlanan sunum dosyası fiyatları 350 gram ile hazırlanan sunum dosyası fiyatları cepli dosya sunum dosyası fiyatları özellikleri ele alındığında daha ekonomik fiyatlar ile müşterilerin karşılarına çıkmaktadır..  Sunum dosyası fiyatlarını sunum dosyası ebatları da etkilemektedir.  Ayrıca sunum dosyası için kullanılan diger malzeme tir ve oz2llilleri de sunum dosya fiyatını etkilemektedir.  Sunum dosyası toplu bir şekilde firma tarafından alındığında çok daha cüzi miktarlarda alıma yol açmaktadır.  Sunum dosyası sunum için müşteriye sunduğu kolaylık ile de ön plana çıkmaktadır. Elbette bu durumda sunum dosyası için tercih edilen özellikler de sin derece etkilidir.  Tüm bu etkenler birleşerek sunum dosyası fiyatlarını belirlemektedir.
 
Özel Ebatlarda olduğu gibi cepli dosya baskısı kapalı hali 22×31 cm olan sunum dosya baskısı ve fiyatları, yapılan işçilik ve maliyetlere göre farklılık göstermektedir. Bunun için aşağıdaki fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak bizden fiyat teklifini o şekilde almanız da yarar olacaktır. Çünkü genellikle 350gr. Kuşe mat yada parlak selefon baskı olan cepli sunum dosyası baskısı için gereken ölçülendirme bu şekilde olmaktadır. Özel isteğinizi göre kesimlerin özel olması yada sunum cepliği bölmesi yerine kartvizitli sunum cepli dosya yaptırmak isterseniz de bizden o şekilde çizilmiş hazır bıçak çalışmamızı istemeniz yeterli olacaktır.
 

Cepli Dosya Sunum Baskı Fiyatları

 

  • 350gr Kuşe Tek Yön Baskılı Çok Renkli Parlak Selefonlu 1000 Adet Fiyatı 680 TL’dir.
  • 350gr Kuşe Tek Yön Baskılı Çok Renkli Mat Selefonlu 1000 Adet Fiyatı 700 TL’dir.
  • 280g Taule Baskılı Tek Yön Çok Renkli 1000 Adet Fiyatı 950TL’dir.
  • 350gr Kuşe Çift Yön Baskılı Çok Renkli Parlak Selefonlu 1000 Adet Fiyatı 1000 TL’dir.
  • 350gr Kuşe Çift Yön Baskılı Çok Renkli Parlak Selefonlu 1000 Adet Fiyatı 1050 TL’dir.
  • 350gr Kuşe Tek Yön Baskılı Çok Renkli Mat Selefonlu ve Kabartma Laklı 1000 Adet Fiyatı 1100 TL’dir.
  • 400gr Kuşe Çift Yön Baskılı Çok Renkli Mat Selefonlu ve Çift Yön Laklı 1000 Adet Fiyatı 1290 TL’dir.

 
Not : Fiyatlandırmalara Kulakçık yapıştırma ücreti dahil değildir. 50 TL Kulakçık yapıştırma ücreti alınmaktadır. Fiyatlandırma da sadece tasarım ve baskı hizmeti vardır. Yapıştırma için her 1000 adette 50 TL yapıştırma ücreti alınmaktadır.

Cepli Sunum Dosya Örnekleri

 

Sunum dosyası örnekleri görmek için aşağıdaki yaptığımız hizmetlerimizden bazılarını sizin için paylaşıyoruz. Sizlerde bu özelliklerden faydalanmak ve kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için bizlere ulaşacağınız telefon yada mail aracılığıyla tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz. Unutmayınız ki; bu fiyatlara özellikle de 1000 addet gibi toplu basımlarda bizden daha ucuz yapacağınız yer yoktur. Kaliteli hizmet ve işinizde ki özeni görmek için firmamızla tanışmanızda yarar olacaktır. Uzman kadromuzla birlikte önerilerinizi dikkat alarak yaptığımız sunum dosyası demo örneklerini sizlere göndererek, beğeninizi kazandıktan sonra baskı aşamasına geçmiş olmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir