GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

İnsert Baskı Fiyatları

İNSERT BASIMI NASIL YAPLIMAKTADIR ?

insört baskı fiyatları

 

Her firma reklam olmadan iş yapamaz. Tüketicilerin ilgisini çekmek, ürünlerin beğenilerini arttırıp talebi çoğaltmak gibi tüm işlerde reklamın şart olduğu gözükmektedir. Özellikle gıda sektöründe insört baskı oldukça çok görülmektedir. Bunun için görsel anlamda relaklamınız olması ve tüketicilere ulaşılması için insört baskı fiyatlarını piyasadan kontrol etmenizde fayda olacaktır.

İnsert Baskı Fiyatları Almadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Öncelikle bir firmanın tanıtımını yapmak için firmanın ürünlerinin fotoğraflarının çekilmesi gerekmektedir. Kullanıma göre beyaz zeminde çekilen resimler daha sonra programlar sayesinde decupe dediğimiz, arka planın temizlenmesi aşaması gerçekleştirilmektedir. Özellikle market insert yada market insörtü basımı yapan kuruluşların önceden hazırlamış olduğu şablonları sayesinde müşterilerinden resimlerini isteyerek demo çalışması yaptıktan sonra tüketicilerin beğenilerine göre onay aldıktan sonra basım işlemini gerçekleştirmektedirler. Bunun için yapmamız gereken ne önemli husus müşterilerinizin ellerinde insert baskı fiyatları teklifini almadan önce hazır resimlerinin olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Temizleme işlemi ayrıca emeğe dayalı ve zaman kaybı açısından önemli olduğu için bunun içinde ayrıca firmaların güncelleme bedelini ayrıca ödemeleri gerekmektedir. Firmamız olarak bu konuda da bilgi sahibi olmayan müşterilerimize insört basımı hakkında yardımcı olmaktayız. Çünkü; amaç ticaretten öte samimiyet ve dürüstlük olduğu için bu konuda da uzman arkadaşlarımızdan çekinmeden bilgi alabilir yada yapmış olduğunuz tasarımlar hakkındaki eksikliklerinizi mail aracılığıyla firmamızda ki arkadaşlarımız kontrol edip sizlere düzeltilmiş halini mail olarak gönderebilmektedirler.

 

İnsert Baskı Çeşitleri Nelerdir ? 

  • Genellikle 90gr kuşe kağıda basılır
  • İsteğe göre 150gr yada 135gr kuşe kağıda da basılabilmektedir.
  • Renkli (CMYK) Basımı olmalıdır. Tasarımlarınızın güzel çıkması için çok renkli baskıyı tercih etmelisiniz.
  • A4 ebat genellikle 210mm x 297mm (21cm x 30cm) şeklinde basılmaktadır.
  • Tasarım yapan firmaların yapmış olduğu görsel çalışmalarında en az her yerden 3mm kesim payı bırakmaları gerekmektedir. (216mm x 303mm çaşılırsa taşma paylarını kolaylıkla verebilirisiniz.)
  • Market İnsörtü, Elektronik mağaza insörtü yada gıda insörtleri gibi birçok alanda haftalık olarak basılmaktadır.

 

 

insörtfiyatlari

İnsört Baskı Fiyatları
Adet Ölçü Fiyat
3000 15x21cm 140 TL
3000 21x30cm 280 TL
3000 30x42cm 520 TL
6000 30x42cm 925 TL
6000 21x30cm 500 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir