matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Ajanda


Ajanda, bir kişinin kişisel organizatörüdür. Ayrıca ajanda günlük planlama, yıllık planlama yapılabilen, taşınabilen ve özel bir şekilde tasarlanmış olan defter niteliğindeki üründür.

 

Ajanda, genellikle günlük olarak önemli görülen kayıtların tutulduğu defterdir.  Her seneye göre ayarlanmaktadır.(2013, 2014 ajandası gibi) . Özellikle büyük kurumsal firmalarda, idareciler tarafından ajandalar tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. İdarecilerin kullandığı bu ajandalar çok büyük fayda sağlamaktadır. Çünkü ajandalara yapılan, programlar sayesinde hangi gün ne yapılacağı konusunda, idarecinin unutmaması sağlanmaktadır. Ajandaları sadece kurumsal firmadaki idareciler kullanmaz günlük hayatta herkesin kullandığı not defterleridir. Bazı ajandalar geçmişten geleceğe,yazılmış bir zaman düzenleyicisi şeklinde kabul edilmektedir. Ajandalar dijital ortama aktarılması gereken bir takvim niteliğinde olmasından dolayı çok fazla ilgi görmekte ve kullanılmaktadır.  Bazı tasarım firmaları ajanda ürünlerini üretirken yapımını hafife almakta ve birçok ayrıntının farkına varmadan üretimini gerçekleştirmektedir. Bu yüzden bir ajandaya sahip olurken dikkat etmek gerekmektedir. Ajandalar senelik olmasından dolayı insanlar bir sene kullanmaktadır. Bu yüzden bir ajandaya sahip olurken ajandanın kalitesine bakılmalıdır. Gc tasarım firması ajanda konusunda gereken önemi fazlasıyla göstermektedir. Ajandalar takvimli defter olarak çoğu kişilerin aklında var olan bir ürün olması sebebiyle, ajandada yer alan bu takvim sayesinde birçok işler unutulmamaktadır. Ajanda,  bir nevi insana bu yönde  uyarıcı bir erken olmaktadır. Gc tasarım firmasının üretmiş olduğu ajandalar sayesinde işleriniz ile ilgili notlar alırken aynı zamanda kişileri bilgilendiren notlar bulunmaktadır. Bu bilgiler: haritalar, acil telefonlar, ülkelerin telefon kodları, iş yerinden ya da yakın arkadaşlarınızın telefon numaralarını kayıtlamak için rehber bulunmaktadır. Gc tasarım bu önemli konuları içerisinde barındıran konuları ajandalarının içerisine almış durumdadır. Ajandalarda sayfa düzeni oldukça önemli görülmektedir. ajandanın yarısı çizgili sayfalardan oluşurken; diğer yarısı kareli şeklindedir. Çizgili sayfalara not alırken daha kolay yazmanız sağlanır. Kareli sayfalar ise genellikle yapılan hesaplarda ve çizilen şekillerde kullanılmaktadır.

 

Tanıtım ve promosyon firmalarının ajandaları tercih ederek reklamlarını yapmaları sağlanmaktadır. Gc tasarım, ajandaların kapakları konusunda oldukça hassas davranmaktadır. Ajanda kapaklarında firmaların logoları kazınarak firmaların reklamları da yapılmaktadır. bu durum dijital ortamlarla sağlanmaktadır.

 

ajanda baskı fiyatları ajanda basımıderi_baskılı_ajanda

ajandafiyat1 ajandafiyat2 ajandafiyat3

 

 

Ajanda Termo Deri Fiyatları
Adet Ölçü Fiyat
1 15cmx21mm 27 TL
1 17cmx24cm 31,90 TL
1 17cmx24cm 27,90 TL
1 16cmx24cm 11,90 TL
1 16cmx24cm 10,90 TL

Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.

Etiket Bulutu : ajanda fiyatları, ajanda baskı, ajanda tasarımı, ajanda basımı, ajanda örnekleri, ajanda baskı fiyatları