matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Maske Kutusu İmalatı


Maske Kutusu Basımı

Maske Kutusu İmalatıGlobal çapta yapılan açıklama ile beraber, covid-19 salgınına karşı maskelerin kullanımının büyük öneme sahip olduğu açıklanmış durumda. Özellikle temastan uzak kalarak sosyal mesafe üzerinden, maske kullanımı ile beraber virüse yakalanmamak mümkün. Ancak burada önemli olan zarar görmemiş ve hijyenik maskelerin kullanımıdır. O yüzden gerekli noktaya ulaşması için maske kutuları büyük öneme sahip hale geliyor. Maske sayısına bağlı olarak maske kutusu 50li baskı ya da 100’lü ve 200’lü gibi değişik rakamlar üzerinden kutuların üretimi sağlanmaktadır.

 

Özel Tasarım Maske Kutusu

Defalarca temas edilmiş, yırtılmış ya da açıkta bekletilmiş maskeler virüs adına karşı koruma sağlamaz. O yüzden her açıdan dayanıklı maske kutusu basımı bu konuda büyük bir öneme sahiptir. Özellikle şu günlerde çok fazla ihtiyaç duyulan maskeler konusunda, her alana temassız şekilde maskelerin ulaştırılması çok önemlidir. Bu yüzden düzenli ve sağlam biçimde saklanıp taşınabilmesi noktasında, 50’lik tek kullanımlık maske kutusu çeşitleri özel tasarım ile üretimden geçiyor.Maske Kutusu İmalatı

 

İhtiyaca uygun olarak farklı maske sayısına göre maske kutusu baskı tasarımı ofset baskı matbaalar üzerinden ele alınmaktadır. 50’li ya da 100’lü ile beraber 200’lü miktarları taşıma kapasitesine sahip kutuların üretimi gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda maske kutusu 50li baskı güvenli şekilde üretimden geçmektedir. Böylece daha pratik ve hızlı şekilde ülkenin dört bir tarafına ulaşım sağlanabiliyor.

 

 Kaliteli Üretimle Maske Kutu Baskısı

 

Hijyenik anlamda önemli bir rol üstlenen maskeler, özenle tasarlanmış olan maske kutusu eşliğinde dağıtılmaktadır. Hava ile temas etmeyen ve güvenli şekilde maske kutusu baskı tasarımı ile ulaştırılan maskeler, covid-19 üzerinden zor günler yaşanan bu günlerde insanların yaşamını koruma potansiyele teşkil etmektedir. El değmeden özel olarak kutulara yerleştirilen maskeler, dayanıklı yapısı ile en ufak bir hasar olmadan gerekli alana ulaştırılmaktadır.

 

İhtiyaca Uygun 50’lik Tek Kullanımlık Maske Kutusu

 

Her ihtiyaca uygun şekilde ele alınan 50’lik tek kullanımlık maske kutusu ile beraber güvenli şekilde maskeler ulaştırılmaktadır. Tamamen hijyenik ve temassız maskeler, el değmemiş olarak özel kutu tasarımıyla kurumsal bir anlayış altında profesyonel üretimden geçmektedir.