matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Karton Çanta


KARTON ÇANTA FİYATLARI

 
Karton çanta firmaların genellikle baskı ve ucuz olması sebebiyle yaptırdıkları fiyatları ile promosyon ürünü ile kullanılan reklam araçlarıdır. Karton çantalar ürünler ile birlikte birçok yere giderler. Bu sayede de firma kendi reklamını yapmaya devam eder.

 

Gc tasarım olarak her üründe olduğu gibi karton çanta ürününde de kaliteli tasarımı ön görmekteyiz. Bu çantaların firmanızı yansıtması sayesinde potansiyel müşterilerinize firmanızı tanıtma imkanınız olacak. Firmaların en çok dikkat etmesi gereken durum, kendilerinin olmadıkları yerde reklamının olmasını sağlamalarıdır. Bu detaya dikkat ettikten sonra potansiyel müşterilerine ulaşmak daha kolay olacaktır. Karton çanta gibi bir üründe kendi tarzlarını yansıttıktan sonra, kendilerini tanıtmaları çok daha kolay olacaktır. Çünkü bu çantalar firmaların olmadıkları çok uzak mesafelere gidebilirler. Ürünleri ve firma imajı çok uzaklarda bile tanınabilir. Gc tasarım olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde her zaman için kalite esaslı olarak çalışmaktayız. Tasarımlarımızda dikkat ettiğimiz detay, firmanızın imajını tam olarak yansıtabilmenizdir. Profesyonel ekibimiz sayesinde, sizlerin görüşleri ön planda olmak koşulu ile tarsım konusunda gerekli olan tüm gereklilikler ile birlikte, firma tasarımınız çanta üzerinde yansıtılmaktadır. Değişik tasarımlar ile tanışmak istiyorsanız, firmamız ile mutlaka iletişime geçiniz. Bu çantalar sayesinde sizler de firma imajınızı doğru şekilde yansıtabileceksiniz. Çanta konusunda her firma hassas davranmalıdır. Çantalar firmanız için ciddi bir reklam kaynağıdır. Kolay yaygınlaşabilmesi, çok uzaklarda bir firma reklamınızı yapabilmesi sayesinde firmanız için ciddi bir tanıtım kaynağıdırlar. Bu anlamda firma olarak sizler için her zaman kaliteli tasarımlar yapmaktan yanayız. Sizlerin tanıtımınızın başarısı, firma olarak bizlerin de başarısı sayılmaktadır. Firma olarak her zaman için müşteri odaklı olarak hizmet vermekteyiz. Piyasada oluşturduğumuz kaliteli tasarım imajımız sayesinde sizlere bu konuda hizmet garantisi verebilmekteyiz.

 

Gc tasarım olarak kurulduğumuz tarih itibari ile sizler için kaliteli tasarımlar üretmeye çalıştık. Günümüzde de bu tutumumuz devam etmektedir. Sizler de çanta ürünlerinde kendi tarzınızı yansıtmaktan yana iseniz firmamız ile mutlaka iletişime geçiniz. Firma imajınız için çanta ürünlerinizin tasarımı önemli olacaktır.

 

karton çanta çeşitleri karton çantalar
 
Karton Çantaların Genel Teknik Özellikleri: 

 • D grubu çantalarda; D1 grubunda, 210 gr, D2, D3, D4, D5 ve D6 grubunda 230 gr.Amerikan Bristol kağıt kullanılmaktadır.
 • Karton çanta üzerine parlak veya mat selefon isteğiniz üzerine uygulanır.
 • Kordon olarak, 32 cm. uzunluğunda, 5 mm. çaplı PP. malzeme kullanılır. Karton çanta tabanına takviye kartonu ayrıca konulmaktadır.
 • D1, D2, D3, D4 fiyat grubu çantalarında çanta ön tarafına yapılan baskı çanta arka tarafına da aynı şekilde uygulanmaktadır.
 • İstenirse, ön ve arka taraf görselleri farklı olabilir. Her iki durumda da maliyete herhangi bir etkisi olmayacağı için önerilebilir.
 • D5 ve D6 fiyat grubunda çanta ön tarafına basılan görsel, arka tarafa da aynı şekilde uygulanır. Maliyete herhangi bir etkisi yoktur.
 • Ancak ön ve arka taraf baskı görseli farklı olduğu durumda, adetlere ve renk artış sayısına göre değişen maliyet artışı olacaktır.
 • Baskı yoğunluğu her renk için maksimum % 30 kabul edilmiştir. Daha yüksek boya yoğunluğu olması halinde veya özel pantone boya kullanımı gerektiren durumlar maliyete yansıtılacaktır.
 • Grup fiyatları, üst kısımda yer alan tüm ebat alternatifleri için geçerlidir.
 • Çalışmalarınız CDR , PDF , Yada bizim size vereceğimiz corel yada pdf inin üzerine yaptığınız çalışmaları kaydedebil,rsiniz.
 • Tasarım ücreti bunlara dahil değildir. Ekstra olarak tasarım istenirse her ürün için 50 TL tasarım bedeli alınmaktadır.
 • Fiyatlarımızda %18 kdv ve nakliye dahil değildir.

 

Karton Çanta Fiyatları

 

Karton Çanta 210Gr. Bristol Parlak Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1700 TL

 

Karton Çanta 210Gr. Bristol Mat Selefonlu
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1750 TL

 

Karton Çanta 190Gr. Kraft – Selefonsuz
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1300 TL

 

Karton Çanta 120Gr. 1.Hamur Selefonsuz Kağıt İp
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1250 TL
Karton Çanta 120Gr. Kraft Selefonsuz Kağıt İp
Adet Ölçü (En x Boy x Körük) Fiyat
2000 23x37x10 cm 1100 TL

 

 • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
 • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 
Etiket Bulutu : karton çanta basımıkarton çanta yapımı, karton çanta fiyatları, karton çanta örnekleri, karton çanta imalatı, karton çanta baskı fiyatları, ucuz karton çanta, promosyon karton çanta