matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Çıkartma Etiket


Çıkartma Etiket Üretim Süreci Kaç Gündür?

 

 

Etiket

90 gr. Kuşe Çıkartma – Renkli – 1000 Adet
E 350 53×83 mm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu
ES 300 53×83 mm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Selefonsuz
EO 500 53×83 mm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu özel Kesim
EOY 600 53×83 mm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu Altın Yaldız
ETM 1450 15.5×25.5 cm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu
ETL 2350 25.5×33 cm. 90 gr. Kuşe Çıkartma Tek Yön Renkli Parlak Selefonlu

 
Çıkartma etiket baskısı firmaların en çok kullanmış olduğu ucuz fiyatlı reklam ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Etiketler ürünlerin vitrini sayılmasından dolayı çıkartma etiketler oldukça önemlidir.
 
Çıkartma Etiket ürünleri, dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Üstün kalite ile hazırlanan bu ürünler sayesinde hediyelik eşya veya işletmenizin marka kimliğini barındıran ürünler oluşturabilirsiniz. Özellikle ortak kutlama günlerinde (yılbaşı, bayramlar gibi) tercih edilen bu özel ürünler her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından ortak tercih olmayı başarmıştır. Siz de hemen bu ürünleri sipariş etmek ve binlerce sayıda ki ürünlerinizi aynı gün tedarik edebilmek adına seçiminizi yapın.

 

Bu işleyişi uzunca süredir el üzerinde tutan ekibimiz, binlerce farklı bireysel ve kurumsal firmaya bu alanda çalışmalar yapmıştır. Çıkartma Etiket ürünleri, birinci sınıf baskı kalitesi ve yapışkan malzemesi ile uzun ömürlü kullanımlar yaratmanıza yardımcı oluyor. İşletmenize gelen misafirlerinize ömür boyu kullanacakları ve markanızı en ön saflarda tutacağı bir ortam oluşturmak ister misiniz? Hemen dilediğiniz sayıda siparişler verebilmek adına seçiminizi yapın.
 

Çıkartma Etiket Ürünlerine Dilediğiniz Baskılar Yüksek Kalite ile Sağlanıyor

 

Teknik ekibimiz Çıkartma Etiket ürünlerine diledikleri tüm baskıları yüksek kalite ile sağlamaktadır. Alanında kullanılan ve özenle seçilmiş malzemeler ile tasarlanan bu ürünler, istenilen sonuçları alabilme kapsamında kitlelerin ortak tercihi olmayı başarmıştır. Aynı zamanda hediyelik eşya sektörünün de önemli bir parçası olan bu ürünler, özel günlerde arkadaşlarınıza dağıtabileceğiniz cazip hediyeler olarak görülebilmektedir.

 

Söz konusu bu baskıları üst düzey cihazlardan sağlayan ve uzun ömürlü kullanım alanları yaratmayı ihmal etmeyen ekibimiz, çıtasını hep bir basamak üste taşımaktadır. Bu sayede baskılarınızı dilediğiniz kalite ve kafanızda oluşan isteğe göre tasarlamaktayız. Baskıları uygulama esnasında önemli adımlar atan ve sınıfında çıtasını hep bir basamak üste çeken ekibimiz, bu sayede elverişli bir hizmeti öne çıkartmanıza yardımcı oluyor. Çıkartma etiket basımı aşamalarını aşağıda sizlere maddeler halinde sıralamaktayız;
 

  • Uzun ömürlü ve dayanıklı olarak tasarlanır.
  • Yapışkan kalitesi sayesinde sökme ve takma işlemlerini dilediğiniz gibi sağlayabilirsiniz.
  • Baskıların birinci sınıf malzeme kalitesi ile tasarlanması amaçlanmaktadır.
  • İstenen tüm ayrıntılara ürünlerde yer verilir ve göz zevkine uygun bir şekilde konumlandırılır.
  • Ucuz Çıkartma Etiket talebiniz olur ise düz kesimli 8×5 cm olan parlak selefonlu 1000 adet ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Böylelikle kişiler Çıkartma Etiket baskıları ile beraber kendi marka kimliğini tanıtabilmekte ve daha geniş kitlelere duyurma şanslarına sahip olabilmektedir.

 

Plotter Kesim Çıkartma Etiket Basımı

 
Matbaacılık sektöründe ofset baskı haricinde dijital ortamlarda baskı hemen hemen her yerde hızla artmaktadır. Özellikle çıkartma etiket basımı yapılırken günümüzde plotter kesimli basım yapmakta en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Örnek olarak aşağıda vermiş olduğumuz oval kesim plotter çalışması olan, müşterimizin izni ile aldığımız resmi sizlerle paylaşıyoruz. (Resmi daha büyük görmek için resmin üzerine tıklayınız.) Plotter kesim çıkartma etiket basımı yaptırmanız için istenilen ebatlarınıza göre özel kesim yapılablir. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak yada mail aracılığıyla ulaşarak yardım alabilir, baskı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
Gc tasarım firması hizmet kalitesine de oldukça dikkat etmektedir. Firmalar tarafından verilen siparişler Gc tasarım sayesinde, en kısa sürede teslimat yapılmaktadır. bu durum müşteriler tarafından beğeni ve memnuniyetler karşılanmaktadır. Sizde firmanıza kalite bir çıkartma etiket basımı tasarımı istiyorsanız Gc tasarım ile tanışmalısınız.

 

çıkartma etiket baskısı fiyatları etiket baskısı fiyatları etiket basımı  etiket

Çıkartma Etiket Baskı Fiyatları


 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön – Özel Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 300 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön – Özel Kesim – Altın Yaldızlı – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 450 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 250 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 17x25cm 1150 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 25x35cm 1850 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.
  • Fiyatlarımız Kampanyalı Fiyatlardır. Tasarım hazır değilse 20 TL Tasarım Bedeli Alınmaktadır.

 
Etiket Bulutu : etiket fiyatları, çıkartma etiket basımı, kadife etiket, şeffaf etiket, etiket basımı, kuşe etiket basımı, opak etiket basımı, renkli etiket basımı, plotter kesim çıkartma etiket basımı,çıkartma etiket baskı fiyatları, çıkartma etiket, ucuz çıkartma etiket, yapışkanlı etiket, yapışkanlı etiket basımı, kombi etiket basımı,