GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Çıkartma Etiket


Çıkartma etiketler firmaların en çok kullanmış olduğu reklam ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Etiketler ürünlerin vitrini sayılmasından dolayı çıkartma etiketler oldukça önemlidir.

 

Çıkartma etiketler hazırlanırken detaylı bir şekilde hazırlanmaktadır. Gc tasarım firması, çıkartma etiketler ile firmaların ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır. Gc tasarım firması çıkartma etiketlerde, göz önünde bulundurduğu konu : kalite ve estetikliktir. Çıkartma etiketler öncelikle ofset baskı makinelerine uygun bir şekilde ebatlara bölünmektedir. Üretimi yapılan çıkartma etiketler tamamlandıktan sonra , baskı aşamasına ve paketleme aşamasına geçilmektedir. Günümüzde çıkartma etiketlerin kullanım alanı her geçen gün daha da artmış durumdadır. Günümüzde çıkartma etiketleri en çok teknik servisler, büyük mağazalar, marketler ve tekstil firmaları kullanmaktadır.Çıkartma etiketlerin yaygın olması tasarım firmalarının da yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Gc tasarım firması çıkartma etiket fiyatlarında müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Tasarlanan kaliteli çıkartma etiketler her zaman için müşterilerine güven sağlamaktadır. Kaliteli çıkartma etiketleri sayesinde, firmaların prestiji ve tanıtımı artmaktadır. Bu durum firmaların ürün satışında artışlar gözlemlemesini de sağlamaktadır. Çıkartma etiketler sadece reklam amacıyla kullanılmamakta olup ; zaruri olarak da kullanılmaktadır. Bu yüzden firmalar tarafından en çok tercih edilen tasarım çeşidi çıkartma etiketlerdir. Bazı firmalar özellikle marketler çıkartma etiketleri barkodlu bir şekilde almaktadır. Barkodlu etiketler sayesinde marketlerin kasalarında ürünlerin fiyatları oldukça kolay ortaya çıkmaktadır. Bazı firmalar ise, fiyat etiketi gereksiniminden dolayı normal bir şekilde çıkartma etiket siparişi vermektedir. Gc tasarım firması çıkartma etiketleri konusunda her tasarımlarında olduğu gibi kaliteyi göz önünde bulundurmaktadır. Özellikle giyim mağazaları ve konfeksiyonlarda beden ve fiyat etiketlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gc tasarım sayesinde giyim mağazalarındaki bu ihtiyaç kaliteli bir şekilde giderilmektedir. Giyim mağazalarında genellikle küçük ebatlı etiketler tercih edilmektedir.  Günümüzde ürün kalitesi kadar tüketiciye hizmet kalitesi de oldukça önemli görülmektedir.

Plotter Kesim Çıkartma Etiket Basımı

Matbaacılık sektöründe ofset baskı haricinde dijital ortamlarda baskı hemen hemen her yerde hızla artmaktadır. Özellikle çıkartma etiket basımı yapılırken günümüzde plotter kesimli basım yapmakta en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Örnek olarak aşağıda vermiş olduğumuz oval kesim plotter çalışması olan, müşterimizin izni ile aldığımız resmi sizlerle paylaşıyoruz. (Resmi daha büyük görmek için resmin üzerine tıklayınız.) Plotter kesim çıkartma etiket basımı yaptırmanız için istenilen ebatlarınıza göre özel kesim yapılablir. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizleri arayarak yada mail aracılığıyla ulaşarak yardım alabilir, baskı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
Gc tasarım firması hizmet kalitesine de oldukça dikkat etmektedir. Firmalar tarafından verilen siparişler Gc tasarım sayesinde, en kısa sürede teslimat yapılmaktadır. bu durum müşteriler tarafından beğeni ve memnuniyetler karşılanmaktadır. Sizde firmanıza kalite bir çıkartma etiket basımı tasarımı istiyorsanız Gc tasarım ile tanışmalısınız.

 

çıkartma etiket baskısı fiyatları etiket baskısı fiyatları etiket basımı  etiket
 

Çıkartma Etiket Baskı Fiyatları

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön – Özel Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 50 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön – Özel Kesim – Altın Yaldızlı – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 100 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 52x84mm 40 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 17x25cm 225 TL

 

90gr Kuşe Renkli Tek Yön Düz Kesim – Parlak Selefonlu
Adet Ölçü Fiyat
1000 25x35cm 320 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.
  • Fiyatlarımız Kampanyalı Fiyatlardır. Tasarım hazır değilse 20 TL Tasarım Bedeli Alınmaktadır.

 
Etiket Bulutu : etiket fiyatları, çıkartma etiket basımı, kadife etiket, şeffaf etiket, etiket basımı, kuşe etiket basımı, opak etiket basımı, renkli etiket basımı, plotter kesim çıkartma etiket basımı,çıkartma etiket baskı fiyatları