matbaa fiyatları
 
 

GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Oto Paspası Baskı


Oto Paspası Nedir ? En Çok Nerelerde Kullanılır

 

Tasarım konusunda hizmet veren birçok firmanın dikkat etmesi gereken husus, tasarımın uygulandı alanı doğru şekilde yansıtmasını sağlamaktır. Bu anlamda hizmet veren birçok firma başarısını buna borçlu olmaktadır. Gc tasarım olarak bizler de sizlere bu anlamda kaliteli hizmet sunuyoruz. Tasarım her üründe uygulanacak bir hizmet dalıdır. Geniş bir alanda uygulanabildiği için de profesyonel bir ekip tarafından uygulanması gerekir. Firma olarak sizlere profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz.

 

Günümüzde  artık oto yıkamalar firmaları  müşterilerinin aklında daha fazla kalabilmek için son 3-4 yıldır kullanılan baskılı oto paspasını tercih ediyorlar.

 

Kağıt otopaspası firma logonuzu üstünde taşıyarak uzun süre deforme olmamakla birlikte daha kurumsal bir firma olduğunuzuda müşterinize özen ve güven konusunda yardımcı olmaktadır. Oto paspası istanbul da basım kalitesinizi Türkiye’nin  balıkesir, izmir, ankara, akçay gibi birçok yerine ulaştırıyoruz.  Çalışmaları 34×49 cm şeklinde olmakla beraber Tek renk baskı şeklinde yapılmaktadır. Örneğin İstanbul oto paspası bastırmak istiyorsunuz ancak, organize matbaacılık gelişmediğinden fiyatlar çok pahalı olduğundan araştırma yapmaktasınız.  Tek renk oto paspasını istanbulda üreterek en az 1000 adet olmak üzere 5000 adet şeklinde basımlarını gerçekleştiriyoruz.

Oto Paspası Baskı Fiyatları

 

Oto Paspasları 85gr Kraft Kağıt Tek Renk Baskı
Adet Ölçü Fiyat
1000 34x49cm 270 TL
5000 34x49cm 770 TL

 

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Grafik tasarımım yok diye de dert etmeyin otopaspasına koymak istediğiniz logonun fotoğrafını bize mail adresimiz aracılığıyla gönderin oto paspası baskı tasarımını ücretsiz yapalım. Sizlere 2-3 adet demo sunduktan sonra  online olarak onayınız alarak  oto paspas baskı hangi kraft kağıda ve adet üzerinde anlaşıp baskı aşamasına geçme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Gc tasarım olarak sizlere oto paspası konusunda da kaliteli tarım hizmeti sunuyoruz. Firmanızın imajına uygun bir tasarım ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bu sayede sizler de firmanız için başarılı bir tasarım çalışması hizmeti alabilirsiniz. Web sitemizde tasarım çalışmalarımız ile ilgili örnekler görebileceksiniz. Bu örnekler sayesinde çalışmalar ile ilgili bir fikir sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu anlamda başarılı çalışmalar yaptırmak istiyorsanız, firma olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Kullanım alanı olarak oldukça yoğun bir yere sahip olan oto paspası sayesinde sizler de tanıtımınızı kalıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Ayrıca çok geniş alanlarda müşteri potansiyeline ulaşma şansınız da olacaktır. Sizler için firma olarak her zaman kaliteli hizmetler sunduk. Bu kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Gc tasarım olarak müşteri odaklı hizmet yapımız sayesinde piyasa içinde güvenilir bir marka imajımız olmuştur. Bu marka imajımız sayesinde sizlere hizmet garantisi sunabilmekteyiz. Gc tasarım hizmetleri sayesinde sizler de çok uzak mesafelerde başarılı tanıtımlara imza atabileceksiniz. Firma olarak sizlere bu konuda başarılı çalışmalarımız ile destek olmaktayız. Bu anlamda alacağınız başarılı bir tasarım hizmeti sayesinde firma imajınıza olumlu etki sağlamış olacaksınız. Sizler de bu kalıcı ve olumlu etkiyi sağlamak isterseniz firma olarak sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

 

Gc tasarım olarak sizlere kurulduğumuz tarih itibari ile kaliteli hizmetler sunmaktayız. Bu anlamda sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde piyasada kaliteli tasarım firmaları arasındaki yerimizi de almış bulunmaktayız. Sizler de bu konuda başarılı çalışmalar edinmek isterseniz firma olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

 

oto paspası fiyatları oto paspası baskı oto paspası basımı

 

otopaspasifiyatlari

 

Etiket Bulutu : baskılı oto paspası, baskılı oto paspası örnekleri, oto paspası tasarımları, oto paspası baskılı imalatı, oto paspası baskı, oto paspası baskı fiyatları, ucuz oto paspası, oto paspası fiyatları