GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Gaziosmanpaşa Matbaa

Firmamız GC Tasarım 2009 yılından bu yana müşterilerimizin matbaa ve grafik çalışmalarını özverili bir şekilde yapmaktadır. Amacımız çalışmış olduğumuz şirketlerin beğenisini kazanarak daha da çok müşteri portföyü oluşturmaktadır. Gaziosmanpaşa matbaa firmalarında işletmemizin özgüven ve de kalıcı müşteri oluşturma hedefinde olan firmamız tüm çalışmalarını titizlikle yapmaktadır. Kurumsal kimlik çalışmaların yanı sıra ,resmi matbuu evrak işlerinizi de maliye bakanlığı onaylı şekilde fatura ve irsaliye ve de tahsilat makbuzu gibi işlemlerinizi de yapabilmekteyiz.

gaziosmanpaşa matbaa

GC Tasarım matbaa ve internet hizmetleri olarak yapmış olduğumuz sunumları müşterilemizin onayı ve de beğenisi olmadan asla baskı yapılmamaktadır. Baskı makinalarımız Heidelberg CMYK 4 renk cihazlarında yüksek çözünürlükte ve de kalitede basılmaktadır. Katalog, broşür , antetli kağıt, kartvizit, bloknot, takvim ve de promosyon hizmetlerimizle müşterilerimize çeşit bazında her türlü reklam işlerini yapmış oluyoruz. Türkiye’nin her yerine koşulsuz hizmet veren firmamız her konuda bilgi ve sorularınızla siz değerli müşterimizin talepleri doğrultusunda eleştirilerinizi ve de  görüşlerinizi belirten memnuniyetinizi beklemekteyiz.

Yorumlar kapatıldı.