GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Dijital Baskı Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde dijital baskı üretimi oldukça artmaktadır. Önceki zamanlarda matbaaların tek renk olarak bastıkları işlemler şimdi dört renk olarak yapılıp üretime sokulan yeni makinelerle birlikte daha güzel görünüm ve baskı kalitesi elde edilmiş olmaktadır. Dijital baskı üretimi konusunda çeşitli ebatlarda ve de boyutlarda makinelerin satımı mevcuttur. Bu bağlamda üretim amaçlı kullanıl cihazların seçiminde en önemli faktör maliyet açısından en uygun seçenekleri baz alarak düşünülmektedir.

dijital baskı fiyatları

Dijital baskılarda kullanılan özellikler, foreks, vinil, folyo, sticker gibi günümüzde kullanılan malzemelere baskı olarak yapılmaktadır. Ucuz  dijital baskılarda dikkat edilmesi gereken en önemli husus vinil yada folo baskılarının seçiminde çin üretimine dikkat edilmesi gerekir. Çünkü makinenin değeri ne kadar iyi olsa bile kullanmış olduğunuz malzemenin kötülüğü baskınıza yansıyabilmektedir.Bunu için ürün seçiminde dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar kapatıldı.