GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Avukat Sunum Dosyası

Avukat Sunum Dosyası

 

 
Avukat Sunum Dosyası özellikle avukatların  sunum sırasında prestij göstergesi olduğu için son derece dikkatli şekilde hazırlanmalıdır.  Avukat Sunum dosyası genelde standart ölçülerde, fiyatları ve baskıları özelliklerine göre hazırlanmaktadır.  Özel olarak tasarlanabilen avukat sunum dosyası için kişisel istekler on plana çıkmaktadır.  Bu tarz tasarımlar için yapılacak basımlarda kişisel tercihlerde bulunmak için örnek dosya incelemesi yapılmalıdır.  Bi dosyalar incelendikten sonra kişisel isteklere doğrultusunda sağlıklı bir karar verilmektedir. İsteğe bağlı olarak avukat sunum dosyasının iç kısımlarında da baskı yapılmaktadır. Iç kısım baskıları yine istenildiği gibi kişiye özel de yapılmaktadır.
 

Avukat Sunum Dosyası Örnekleri Nelerdir?

 
Dış kapı için avukat sunum dosyasında selefon tercih edilmektedir.  Selefon dış kapağı koruma özelliği ile avukat sunum dosyası için sıklıkla kullanılmaktadır.  Ayrıca dış kapakta gofre ve lak gibi malzemeler de kullanılmaktadır.  Özel resimler kullanılması ise avukat sunum dosyası için zengin bir görsel oluşturacaktır.  Bu malzemelerin kullanımı çıkar sunum dosyasında da etki etmektedir. Ayrıca avukat sunum dosyası için yapılan fiyatlandırmada kullanılacak kalıp ve ebatlar da etkilidir.  Kalıp ve ebat farklılıkları isteğe bağlı olarak değişmektedir.  Ebat ve kalıp boyutları büyüdükçe maliyet de artmaktadır. Bunlar için öncelikle dosya örnekleri kesinlikle incelenmelidir. Oluşan maliyet bilançosu için kullanılan avukat dosyası seçenekleri de farklılık oluşturmaktadır. Avukat sunum dosyası hazırlamada bu tarz etkenler son derece etkili maliyet oluşturmaktadır
 
Baskı çalışması yapılmadan önce örnekler incelendiğinde avukat sunum dosyası için teklif renk ve baskı seçenekleri farklılık göstermektedir.  Teklif sunum dosyası ve çeşitleri için dosya fiyatlarını kullanılan malzemeler etkilemektedir.  Ebat ve kalıp farklılıklarının yanı sıra kullanılan malzeme  özellikleri de avukat sunum dosyasını etkilemektedir. Avukat Sunum dosyası için yapılan çalışmalar ile başım işlemi iki ya da üç gün içinde tamamlanmaktadır. Avukat Sunum dosyası online olarak da verilen siparişler ile istediği tarzda hazırlık yapılmaktadır. Avukat Sunum dosyası için yapılan hazırlıklardan sonra kısa sürede tamamlanan çalışmalar ile adrese kadar teslim yapılmaktadır. Teklif ve sunum için hazırlanan seçenekler online olarak sunulmaktadır.  Buradan isteğe başlı olarak örneklerden de yararlanılarak tak seçeneğe ulaşılmaktadır.
 
Sonuç olarak Avukat sunum dosyası basımı ve fiyatları için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz yada yukarıdaki fiyatlandırmalardan da teyit almak için bizlere danışabilirsiniz.
 

Avukat Dosyası Baskı Fiyatları

 
Firmanıza yukarıdaki anlatmış olduğumuz avukat dosyası basımı yaptırmak isterseniz, fiyatlandırmalarımız şu şekilde olmaktadır.
 

Avukat Dosyası – 250gr Biristol P.Selefonlu (Yarım Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 980 TL

 

Avukat Dosyası – 350gr Biristol Mat Selefonlu (Yarım Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1100 TL

 

Avukat Dosyası – 250gr Biristol P.Selefonlu (Tam Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1000 TL

 

Avukat Dosyası – 350gr Biristol Mat Selefonlu (Tam Kapak)
Adet Ölçü Fiyat
1000 24cmx31,5cm 1200 TL

 

  • Ürünlere KDV Dahil Değildir.
  • Sipariş için 0532 170 31 24 yada info@gctasarim mail adresine yazabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir