GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Şeffaf Kartvizit Basımı

ŞEFFAF KARTVİZİT BASIMI

 
şeffaf kartvizit basımı
 

Kartvizit markaların, firmaların, bireysel olarak iş yapan kişilerin kendi hizmetlerini talep edecek kişilere yönelik çeşitli matbaalara hazırlattıkları küçük kartlara verilen isimdir. Üstünde firmanın ya da kişinin telefon numaraları, iş adresi, mail bilgileri yer alan kartvizitler, hizmet sahibi ile telefon görüşmesi akabende iş talebinde bulunulmasına fırsat tanımaktadır. Örneğin bir doktor ya da avukattan randevu almak istendiğinde elinizde bu kişilerin hazır kartvizitleri bulunduğu takdirde üstünde yazan iletişim bilgilerinden bu kişilere ulaşıp randevu almanız mümkün olmaktadır. Çeşitli tasarım şekilleri ve amblemlerle her firma ya da birey için ayrı hazırlanan kartvizitlerin son zamanda şeffaf şekilde basımları da yaygınca kullanılmaktadır. Şeffaf kartvizit basımı, kullanılan malzemenin plastik olması sebebi ile kalite bakımından fark etmekte hem de daha gösterişli durmaktadır.
 

Matbaamız tarafından her türlü karton ya da şeffaf her türlü kartvizit basımı gerçekleşmekte, firmanızın küçük reklam araçları olan kartvizitleriniz sizin tasarımlarınız ve istekleriniz doğrultusunda firmamızca oluşturulmaktadır. Hazır logolar ya da baştan tasarlanacak olan firma logoları alanında faaliyet gösteren firmamız istekleriniz doğrultusunda size hızlı çözümler sunmak için çalışmaktadır. Şeffaf kartvizit basımı, son zamanda yaygın olarak talep edilmektedir ve fiyatları ve baskısı oldukça kolaydır. Bu durum, kişilerin gün geçtikçe tanıtımlarını yaparken kullandıkları araçlarda da yeniliğe gitme gereksinimlerini ortaya koymaktadır.
 

Şeffaf Kartvizit Baskı Fiyatları

500 ADET – 500 Micron – 4 Renk Baskılı Fİyat : 210 TL +Kdv’dir.
 
şeffaf kartvizit fiyatları
 
İstediğiniz tasarımda şeffaf kartvizit basımı uygulamamız için firmamıza gelerek nasıl bir kart tasarımı istediğinizi, hangi renkleri tercih ettiğinizi, kartviziti hangi amaçla kullanacağınızı bildirmeniz halinde kart tasarımları görsel tasarım ekibimizce hazırlanarak gerekli işlemlerden geçtikten sonra kartvizit basımı yapılmaktadır. Islanmaya ve kırılıp bükülmeye karşı daha dayanıklı yapıları gereği plastik tercihler son zamanlarda biraz daha fazladır. Müşterilerimizin müşterilerine en doğru şekilde ulaşmalarını sağlamaları ve bizden aldıkları hizmet kalitesi doğrultusunda memnuniyetlerini belirtmeleri bizim için çok büyük bir gurur kaynağı olmaktadır. Müşterilerimizi bugünlük iş yaptıran kişiler olarak görmek yerine ileriye dönük iş ortaklıkları kurabileceğimiz kişiler olarak görmekteyiz. Bu amaçla ve bilinç ile her müşterimize gayet özverili şekilde yaklaşmakta, onların ihtiyaçlarını doğru şekilde belirlemekte ve hizmet amacına yönelik tasarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Kartvizit tasarımı tamamlandıktan sonra bilgisayarda tasarlanan kartvizitin basım aşamasını tamamlamaktayız. Kartvizit üretimi bittikten sonra talep edilen miktarda ve istenilen zamanda kartvizitlerin teslimini firmamızca sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir