GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Sertifika Basımı Nedir ?

Sertifika BasımıSertifika Basımı
 

Sertifika Basımı Nedir ?

 

  Sertifika Basımı, firmaların ve kurumların etkinlik, seminer, eğitimlerin vb. gibi şeylerin sonunda katılımcılara verdiği geçerliliği uzun ömürlü olan belgelere denir. Katılımcılara verilen sertifika basımları doğru ve kaliteli olmalıdır.

 

Sertifika Aşamaları Nelerdir ?

 
  Sertifika kişinin çalıştığı alanda bilgi seviyesini gösteren belgedir. Sertifika alan kişiler aldıkları belgeleri saklamak isterler. Bu nedenle sertifika basımları kaliteli ve işi bilen kişiler tarafından basılmalıdır. Böyle olunca da sertifika baskı fiyatları değişiklik göstermektedir. Sertifika basımı yaptırmak isteyen kurumlar veya firmalar dikkatli davranması gerekir. Kurumların veya firmaların eğitim sonunda katılımcılara verdikleri sertifikalar kurumların veya firmaların prestijini arttırır.

 

Sertifika Baskı Fiyatları

 
Sertifika basım fiyatları müşterilerinin basımda kullanmak istediği materyallere göre fiyat değişiklik göstermektedir. Bunun sayesinde sertifika basımında kağıdın türüne göre fiyat değişiklik göstermektedir.

 

Sertifika Basımı İçin Kullanılan Çeşitler

 
– Hamur Kağıt
 
– Amerikan Bristol Kağıt
 
– Kuşe Kağıt
 
– Tuale Kağıt
 
– Fantazi Kağıt
 
Sertifika BasımıSertifika Basımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir