GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Bloknot Basımı Nedir ?

Bloknot Basımı
 

Bloknot Basımı Nedir ?

 

Bloknot, işyeri ve ofis gibi alanlarda dağıtılan küçük defterlere denilir. Kurumsal firmalar iş ortaklarına, müşterilerine ve çalışanlarına bu defterlerden vermektedirler. Bloknot tasarımları üzerinde firmaların logoları yer alır. Nedeni ise reklam ve firma tanıtımı, promosyon ürünü sayılabilir. Bloknot baskı çeşitleri, tasarım biçiminde kendini gösterir. Bloknot baskı fiyatları çeşitler ve tasarım etrafında şekillenir. Ucuz ve kaliteli bloknot basımı için iyi bir matbaa ile anlaşma yapılmalıdır.

 

Bloknot baskıları farklı şekillerde olabilmektedir. Küp, yuvarlak veya kapaklı gibi pek çok çeşidi bulunur. Baskı aşamasında küp olanları sıklıkla tercih edilir. Bunların çeşitleri de mevcut olmaktadır.

 

Bloknot Çeşitleri Nelerdir?

 

Bloknot kapaklarında yahut kağıtlarda, firmanın logosu yer almaktadır. Bu bağlamda bloknot baskıları çeşitlilik içermektedir. Bloknot çeşitleri? yandan spiralli, tutkallı, kapaklı, üstten perforaj şeklinde üretilmektedir.

 

Bloknot basımı esnasında kağıt seçimi 1. hamur kağıttan yana olmalıdır. Bloknot tasarımları için genellikle kapaklarda dört renk uygulamasına gidilir. Bloknot basımı sonrasında lak, gofre yahut varak uygulaması da yapılabilir. Tutkallı blonot baskısı, ürünün tasarım çeşitlerine girer.

 

Bloknot Baskı Aşamaları

 

Bloknot baskı çeşitleri ile türlerini birbirine karıştırmamak gerekir. Bu doğrultuda spiralli bloknot basımı ile sırttan dikişli koparmalı bloknot; çeşitler kategorisine girmektedir. Bloknot tasarımları, türler ve çeşitler üzerinden ortaya çıkarılır.

 

Bloknotlar basılırken a4 bloknot baskısı, a5 ve a6 baskı ölçüleri kullanılabilir. Üretim aşamasında a5 bloknot basımı ve a4 bloknot baskısı farklı şekilde meydana getirilir. Bu ölçülerin tercih edilme nedeni kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Dolayısıyla a5 bloknot basımı da sıklıkla tercih edilir.

 

Bloknot baskı aşamaları? noktasında dikkate alınanlar şunlar olmaktadır: Bloknot çeşitleri? nerede kullanılacağı önemlidir. Örneğin ofis alanında kullanılacak bloknotun iç sayfaları yatay çizgilerden veya boş sayfadan oluşturulur. Bloknot fiyatları, ürünün hangi sektör için hazırlanacağına bağlıdır. Tutkallı blonot baskısı fiyat açısından farklılık gösterir. Spiralli bloknot basımı ve sırttan dikişli koparmalı bloknot fiyatlarının bilgisi sitede yer almaktadır.

 

Bloknot Tasarım Ölçüleri ve Fiyat Bilgileri

 

Bloknot baskı aşamaları? kuralları baz alındığında, bloknot tasarım ölçüleri nelerdir? sorusu devreye girer. Söz konusu ürünler müşterinin istediği ebatta üretilebilir. Bunun dışında bloknot tasarım ölçüleri nelerdir? denildiğinde, şu ölçüler karşımıza çıkar: 14 cm- 10,5 cm, 14 cm- 21 cm, 21 cm- 29,7 cm ebatlarında bloknotlar tasarlanır.

 

Bloknot fiyatları verilen tasarım ölçüleri baz alınarak ortaya çıkarılır. Bloknot ciltleme ve kapaklı taç bloknot baskısı, fiyatların değişmesine yol açar. Bloknot baskı fiyatları pek çok faktörden etkilenir. Bunlar arasında tasarımın hangi boyutta ve nasıl yapıldığı önem taşır. Bloknot ciltleme yapılınca fiyat aralığı değişir. Aynı şekilde kapaklı taç bloknot baskısı için belirlenen fiyat da diğerlerinden farklıdır.

Anlatılanlar kapsamında sitenin ürünlerine dair detaylı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler ışığında ürünler ve fiyatları incelenebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir