GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Askılı Broşür Fiyatları

Günümüzde reklam sektöründe inanılmaz şekilde oluşan ve de firmaların tanıtımı konusunda yapmış oldukları grafiklerin yeni askılı broşür dediğimiz çalışmalar almıştır. Bir çok işletmenin kendi reklamı için müşteri potansiyeli oluşturmasında yapılan askılı broşürler genellikle A5,A4 yada istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Firmamız olarak müşterilerimizin isteği ölçüsünde askılı broşür çalışmalarını yapabilmekteyiz. Bunun için en önemli olan faktör ise çalışmanın yapıldıktan sonra kesim işlemini giyotinde rahat yapılabilmesi için bıçak tasarımının da ve de ayrıca kesim makinalarının bıçaklarının yapılması gerekmektedir.

İyi bir reklam için yapılacak olan askılı broşürlerin çalışmaları genelde Amerikan bristol 250gr kağıt ile 350gr kağıtlara çift yönlü dört renk (CMYK) şeklinde basılmaktadır. Önerimiz olarak çalışmaların daha sağlıklı ve de güzel görünüm oluşturması için parlak yada mat selefon kullanmanızdır. Tabiki bu selefonları kullandığınızda mevcut tutarınızın 100 – 150 TL şeklinde fark oluşması sağlanmış oluşmuş olucak ancak daha sağlıklı ve görsel anlamada iyi bir tasarım ile sunum yapmış olacaksınız. Askılı broşür fiyatları için firmamızdan teklif alabilirsiniz. Bunu için mevcut örneklerimizde olan tasarımlara ve bıçak izlerine dikkat ederek örnek demo şeklinde sunum gerçekleştirip, müşterilerimizin beğenisi dahilinde basım işlemini yapmış oluyoruz. Adet olarak minimum 1000 adet ile katları şeklinde teslim ve de basımı yapılabilmektedir. İrtibat için talep formundan bize ulaşabilirsiniz.

askılı broşür

Yorumlar kapatıldı.