GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Lahmacun Kutusu

Türkiye’de insanların çoğu yöresel bir tat olan ve de lezzetiyle damak tadına hitap eden lahmacun içerdiği baharatları ve de malzemeleriyle de sağlıklı besin kaynağıdır. Genellikle Gaziantep ve Şanlı Urfa ilimizde meşhur olan lahmacunun sunumu da çok önemlidir. Kıymalı ve de özel sarımsaklı olan lahmacunlar çeşit çeşit yenebilmektedir. Tabi ki bunları yediğimiz zaman evimize ve de  işyerimize paket yaptırmak istemekteyiz. Bunun içinde lahmacun kutusuna ihtiyacımız vardır. Firmamız lahmacun kutusunu yapabilmek için özellikle karton kutudan özel kesimli bıçaklı vede baskılı şekilde tasarımlarını ve de imalatını yapmaktadır.

lahmacun kutusu

İstenilen ebatlarda yapılan lahmacun kutuları tek renk baskı yada 4 renk baskı  şeklinde yapılabilmektedir. Bunun için vermiş olduğunuz siparişlerinizde bize ebatlarını doğru bir şekilde bildirmeniz ve de istemiş olduğunuz adetin miktarını belirtmeniz gerekmektedir. Sonuç olarak yapacağımız çalışmaların sizin tarafınızdan onayınıza sunulup beğenilmesi takdirde, Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargomuzla gönderebilmekteyiz. Sizlerde en uygun ve de kaliteli hizmet için bizden teklif almanızı bekliyoruz.

Yorumlar kapatıldı.