GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

A4 4’lü Fatura Basımı

A4 4LÜ FATURA BASIMI

 
a4_4lü eticaret_fatura
 

Özel işletmeler yada e-ticaret kullanan firmaların, günümüzde en çok fiyatları ve baskısı uygun olan a4 4lü fatura kullanmaları gözlenmektedir. Bunun için yapmanız gereken en önemli faktör a4 4’lü fatura basımı yaptırmak için doğru matbaayı bulmanız gerekmektedir.

 

 
 

A4 3’lü ve 4’lü Fatura Basımı

 
Fatura basımı konusunda müşterilerimizin ve firmaların kafalarına takılan sorularını bu yazımızda bulabilirsiniz. Öncelikle a4 3’lü fatura basımı yada a4 4lü e-ticaret fatura basımı hakkında bilinmesi gereken hususlar şunlardır;
 

  • A4 3’lü fatura basımı; isminde de geçtiği gibi yatay olarak 3lü şekilde tek bir A4 kağıda tek yön yada çift yönlü baskı sonucu yapılan fatura basımlarına denmektedir. Özellik olarak verilen ölçülerinde Maliye Bakanlığı Logosunun 20mm x 20mm olma zorunluluğu ve her köşelerinden her bir fatura için 1 cm taşma payının olması gerekmektedir. Çünkü bu gibi faturalarda yapılması gereken en önemli şey perforaj (kesikli çizgi) kesim dediğimiz özelliğinde olması sebebiyle kolay şekilde işlem yapılması açısından taşmaların verilmesi gerekmektedir.
  • A4 4’lü fatura basımı ; Bu özellik yukarıda diğer faturaya göre 1+3 nüsha dediğimiz toplamda 4 nüshalı baskı şekline tek yön ve çift yönlü basılabilen faturalara denmektedir. Özellik olarak genellikle 80gr 1.Hamur kağıda basılan faturalar, kullanılan muhasebe programları yada excel programları ile dizaynlarını yaparak yatay şekilde yazıcıdan tek bir seferde kolayca ve de hızlıca işlem yapabilen faturalar olması sebebiyle en çok tercih edilen faturalardır. Ölçüleri genellikle 297mm x 210mm olan A4 ebat kağıda tek bir nüshanın boy ölçüsü 74,25mm x 210 mm olmaktadır. Yazıların ve dizayn şekillerinin bu konuda dikkatlice yapılması ve pikselleşme konusunda baskıya vermeden önce özellikle herhangi bir yazıcıdan çıktı alınıp kontrol edeilmesi ve de sonrasında onay verilip işleme alınması gerekmektedir.

 

A4 4lü Fatura Basımı İçin İstenilen Evraklar Nelerdir ?

 
Şahış Şirketleri için istenilen evraklar ;
 

  1. Kimlik Fotokopisi
  2. Vergi Levhası Fotokopisi
  3. Yeni Açılış ise Yoklama Fişi
  4. Son Ödenmemiş Tahakkuk Fişi

Limited yada A.Ş Şirketleri için istenilen evraklar ;
 

  1. Vergi Levhası Fotokopisi
  2. Kimlik Fotokopisi
  3. İmza Sirküleri Fotokopisi
  4. Son Ödenmemiş Tahukkuk Fişi

 

A4 4lü Fatura Basımı Fiyatları

 
Yukarıdaki bilgilere göre sizlerde a4 4lü fatura basımı yada fatura basımı yaptırmak isterseniz, GC Tasarım firması olarak sizlere memnuniyetle yardımcı olmak bizim temel görevlerimiz arasındadır. İletişim ve irtibat için mevcut telefon numaralarımızdan yada mail aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir