GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

A5 İnsört Fiyatları

 A5 İnsört Basımı

 

 
İnsörtler özellikle perakende satışta kullanılan ve reklam acısından etkili bir iz bırakan pazarlama araçlarıdır.  İncirindeki ürünleri belirtmek amacıyla hazırlanan bu kağıtlar farklı çeşit ve ebatlar da üretilmektedir. İnsört çeşitleri kullanılan malzemeler göre değişiklik göstermektedir.  A5 İnsört fiyatları da bu çeşide göre farklılık göstermektedir.  İnsörtler a5 ebatında çok renkli kağıt parçaları olarak da görülebilir.  Çift yönlü baskı ile a5 İnsört çeşitlerinin oki yönü de pazarlama için değerlendirilmektedir.  Pek çok alanda kullanılan bu pazarlama araçları marketlerin indirimde yer alan ürünlerini göstermek için daha yoğun olarak kullanılmaktadır.  Market haricinde peynirci gibi farklı işletmeler de tercih ettikleri insörtler ile müşteriye aynı anda birçok ürünü ulaştırmaktadır.  Ayrıca insörtler ile yapılan pazarlama günümüzde en etkili pazarlama yöntemleri arasına girmeyi de başarmıştır.
 

A5 İnsört Baskısı Nasıl Yapılıyor ?

 
Üretim sayısı fazla olduğundan insörtler şirketlerin reklam maliyetlerine de katkıda bulunmaktadır.  A5 ebatında basılan bu pazarlama araçları genelde selefon ile hazırlanmaktadır.  Selefonun dış yüzeyi korumasından dolayı çabuk kaybolmayan ve uzun süre varlığını koruyan bu araçlar A5 İnsört fiyatları ile alıcı bulmaktadır. Pek çok işletme insört basımı hedef kitlesine en iyi ürünlerini ya da incirindeki ürünlerini ulaştırarak işletmede hareketlilik yaratmaktadır.  İnsört fiyatları kullanılan malzeme ve ebat farklılığı ile oluşmaktadır Ayrıca tolu şekilde başımı gerçekleşen İnsört çeşitleri için basım sayısı da fiyat konusunda etkilidir.  Üretim sayısı fazla oldukça İnsört fiyatları da azalmaktadır.  Fakat insörtler genel olarak pahalı yapıda pazarlama araçları da değildir. Bu bakımdan pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir.
 

A5 İnsert Fiyatları

 
Fiyat belirleme konusunda dikkatli olunması gereken başlıklar işletmeler tarafından ayrıntılı şekilde incelenmektedir.  A5 İnsört fiyatları da yapılan bu inceleme sonucunda belirlenmektedir.  İnsört çeşitleri konusunda karar verevmcek işletmelerin daha önceden hazır olan ya da örnek kalıp olarak yer alan insört basımı incelemesi karar verilmesi konusunda yardımcı olacaktır.  Karışık ya da okunmayan hazırlanan insörtler hedef kitleye istenen ürünlerin ulaşmasına engel olmaktadır.  Bu bakımdan İnsört secini ve tasarımı pazarlama konusunda ve reklam icin son derece önemli bir yerde yer almaktadır.
 

  1. 5000 Adet A5 İnsört Çift Yön Baskılı 180 TL’dir.
  2. 10000 Adet A5 İnsört Çift Yön Baskılı 350 TL’dir.
  3. 15000 Adet A5 İnsört Çift Yön Baskılı 500 TL’dir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir