GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Ciltli Bloknot

CİLTLİ BLOKNOT NEDİR ?

 
ciltli bloknot
 

CİLTLİ BLOKNOT BASIMI İÇİN NELER GEREKMEKTEDİR

 
Bazı işletmeler reklam araçlarının farklılaştığı şimdiki dönemde ofis malzemelerine ağırlık vermeye başladılar. İşletme kendi sektörüne göre kendi reklamını yapmak için ofiste çalışan müşterilerinin kullanmasına yönelik ürünler sipariş ediyorlar. En çok kullanılan ofis ürünü olan ciltli bloknotlar çalışanla ayrılmaz ikili halindedirler. “Söz uçar yazı baki kalır” atasözünden yola çıkarsak, ofis çalışanlar unutmamak için her şeyi not almak zorunda kalırlar. Ya da bir toplantı esnasında önemli hususları not etmek gerekebilir. İşletmeler elden düşmeyen ciltli bloknot basımı, özellikle sene başında olmak üzere müşterilerine hediye etmek için büyük siparişler veriyorlar. Promosyon olarak verilen ciltli bloknotlar kullanışı bakımından ya da içeriği bakımında büyük farklılıklar göstermektedirler.
 

Firmamız, sizlerin istediği ölçüde ciltli bloknot basımı işlemi yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin, kendi reklamını yapmak ve sürekli sevdiklerinizin elinde sizden bir parça olmasını sağlamak için sizin istediğin şekilde ciltli bloknotlar tasarlayarak kullanmanızı sağlamaktayız. Firmamızın sahip olduğu en teknolojik cilt ve baskı makineleri ve kullanmış olduğumuz birinci sınıf kâğıt ürünleriyle kaliteyi sizinle buluşturuyoruz. Profesyonel ekibimiz tarafından, işletme sektörünüz ne olursa olsun, size en uygun ciltli bloknotları birlikte tasarlayarak bir taslak ciltli bloknot çıkarmaktayız. Sizin uygun gördüğünüz takdirde ciltli bloknotun seri üretiminde geçerek istediğiniz sayıda ve içerisinde istediğiniz bilgilerin içerildiği bloknotlar sizlere sunulacaktır.
 

Ciltli Bloknot Çeşitleri Nelerdir ?

 

  • Kareli Ciltli Bloknot
  • Çizgili Ciltli Bloknot
  • Çizgisiz Ciltli Bloknot
  • Düz Ciltli Bloknot
  • Kapaklı Ciltli Bloknot
  • Spiralli Ciltli Bloknot

 
Yapılan ciltli bloknotlar sayesinde hediye olarak verdiğiniz kişilerin neredeyse yıl boyunca yanında olma fırsatınız olacaktır. İçerisinde sizin isteğiniz dahilinde girdi yapılan bilgiler (Türkiye Haritası, Kamu Kurumlarının Telefon Numaraları, Yurt Dışı Posta Kodu, Milli ve Dini Bayramlar gibi) sayesinde onlara ayrıca kolaylık sağlayacaksınız. Ciltli bloknot sayesinde işletmenizin bilgileri birçok kişiye ulaşacaktır. Bir nevi reklam aracı olarak görebilirsiniz ciltli bloknotları ve basım için fiyat alabilirsiniz.
 

Ciltli Bloknot Fiyatları
 
Eğer sizde firmamıza ciltli bloknot basımı yaptırmak isterseniz, fiyatlarımızdan ve de kampanyalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek için ekibimize bilgi almak için gereken tüm soruları sorabilirsiniz. Firmamız bloknot basımı konusunda gereken bilgi ve tecrübeleri sayesinde sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için yardımcı olacaktır.
 
Firmamız, almış olduğu tüm baskı siparişlerinde kalitenin öncüsü olarak isim yapmıştır. Kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünler sayesinde, sizin değerli müşterilerinize kaliteyi sunmak için çalışıyoruz. Siz nasıl bir çalışma isterseniz, profesyonel ekibimiz titiz çalışma sonucunda kaliteli baskı ve cilt makineleriyle isteklerinize yanıt verecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir