GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

İmsakiye Basımı

RAMAZAN AYINDA İMSAKİYE BASIMI NASIL OLMALIDIR?

Ramazan ayının yaklaşmasıyla beraber en iyi baskı ve fiyatları bakımından biri olan imsakiye basımı ucuz olmasından dolayı çok satılmaktadır. Farklı model ve çeşitleri ile beraber imsakiye gündeme gelmiştir. İstediğiniz şekilde sipariş verilen ve verilen siparişleri kendi istek ve arzuya göre hazırlatan firma ve kurumlar için imsakiye seçimi kolay bir şekilde yapılmaktadır. İmsakiye örnekleri bakımından her çeşit için farklı model seçenekleri bulunmaktadır. ekonomik fiyatlar ile yapılan imsakiyeler kaliteli görünümlü imsakiyeler reklamların her alanda yayılmasını sağlamaktadır. Varaklı modeller ile binlerce kişiye ulaşabilen imsakiye modellerinin yanı sıra farklı tarz ve modellerde de imsakiyeler yer almaktadır. tek yönlü baskılı ya da çift yönlü bakılı modelleri ile farklı modelleri bulunan imsakiyelerin düz kesim modelleri de ilgi görmektedir.

Tasarım ve modeller için imsakiye basımı seçimi kişisel seçimler ile yapılmaktadır. Tüm illerin ezan saatlerinin yer aldığı modeller ile imsakiyeler daha renkli bir hal almaktadır. Örnek resimlerin yer aldığı modellerden seçim yapılmaktadır. Sipariş formları aracılığı ile alınan imsakiye siparişleri 2 ya da3 iş günü içinde basılmaktadır. Ramazan ayının olmazsa olmazları arasında yer alan ezan vakitlerinin yer aldığı imsakiyeler evlerin en güzel süsü haline gelmiştir. İmsakiye seçimi yaparken reklamın en etkili tesir göstereceği seçenekler tercih etmelidir. Verilen bilgiler ışığında yapılan imsakiye tasarımları ile reklamlar ramazan ayı boyunca her alanda yer almaktadır.

İmsakiye Baskı Fiyatları

2018 Ramazan İmsakiye Fiyatları

İmsakiye seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç farklı nokta yer almaktadır. Öncelikle imsakiye basımı isteğine bağlı bir şekilde gerçekleştiğinden bu konuda tasarım için özel tercihler yapılmaktadır.  Türkiye ya da dünyanın farklı bölgelerinden sipariş vermek için yapılan çalışmalar kısa sürede sonuç vermektedir ve imsakiye tasarımları kısa sürede yapılmaktadır. İmsakiye tasarımlarının son bulmasından sonra yapılan son düzenlemelerden sonra imsakiyeler adrese kadar teslim edilmektedir. Gelişen teknoloji ile ve teknolojinin getirdiği son nokta ile yapılan basımlar ile imsakiyeler en güzel modellere ulaşmaktadır. Ucuz imsakiye basımı için yapılması gereken tüm işlemler kağtların formatılarına göre maliyeti düşürmekten gelmektedir. İstenilen adette yapılan basımlar ile tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Sipariş formu aracılığı ile hazırlanan tasarımlar ile istenen imsakiyeler normal şekilde kontrol edilen imsakiyeler ile aynı görüntüye sahip olmaktadır.

İmsakiye Çeşitleri

İmsakiye Bastırmak İçin Aşağıdaki Örneklerimizden Tek Renk Şeklinde Basımları Yapılabilmektedir. Resimlere Tıkladığınızda Büyük şekildede ayrıca görebilirsiniz. Lütfen bastırmak istediğiniz imsakiye basımı için, ürünlerin sağ alt köşesindeki numarayı bizlere bildirirseniz sağlıklı bir şekilde çalışmanızı yapmış olacağız.

  

  

  

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir