GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Katılım Belgesi Basımı

KATILIM BELGESİ ÜRETİMİ NASIL YAPILIYOR?


 

 
Şirketlerin ya da kurumların özellikle fiyatlarıyla ve basımı konusunda katılım belgesi yaptırmasının en büyük sebeplerinden ilki ucuz ve şık oluşudur. Çalışanların ve eğitimcilerin özverisi alan belgeler sayesinde öğrencilerin performansı da bu belge ile daha çok ilerlemektedir.

 

Katılım belgesi, özellikle kurslarda en çok kullanılmaktadır. Çünkü özel eğitim kurumlarının en büyük hedefi başarılı ve özverili çalışan öğrencilerini ödüllendirmektir. Aldığı derslere göre eğitim kurumlarının öğretmenleri ya da idari kurumlar yöneticisinin verdiği belgeleri de hazırlamak ve baskıya vermek o kadar da kolay değildir. Katılım belgesi basımı hazırlama için en önemli husus, grafik bilginizin olması gerekmektedir. Tercihlerine ve özelliklerine göre farklılık gösteren ürünlerin basımı konusunda yetkili bir ajans ile çalışmanızda çok büyük fayda sağlayacaktır. Genellikle ofset basımı yapan ya da firmamız gibi basım yetkisine sahip olan işletmeler, müşterilerin ya da eğitim kurumlarının isteklerini karşılamaktadır.
 

Peki Katılım Belgesi Basımı Yapabilmek İçim Önemli Bilgiler Nelerdir?

 

  • Eğitim kurumu olmanız gerekmektedir.
  • Öğrencilerinizin isim ve soy isim bilgilerini excel programı formatın da tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.
  • Onay için ön taslak yapıldıktan sonra işletmelerin kişi listelerini ve onay verdiği çalışmanı firmamızın yetkilisinden alacağı çalışma onayı ile dikkatlice kontrol etmelidir.
  • Özel font ya da yazı gibi özel logolarınızın ve bilgileriniz Word yada mail aracılığıyla mutlaka tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.
  • Fiyat teklifi almadan önce katılım belgesi baskısı yapabilmek için fiyatlandırmanın adet miktarının az oluşun da birim fiyatın yüksek, adet miktarının yüksek olmasından ise ucuz katılım belgesi maliyeti oluşturacağından ücretlendirmelerde değişiklikler olacaktır.
  • Son demo işleminden sonra özellikle baskı konusu olacağından dikkatlice ve titizlikle bilgilerin doğrulunu onayladığınız “onaylıyoruz” şeklinde firmamıza talebinizi iletmeniz gerekmektedir.
  • Katılım belgelerinizin basımı bittikten sonra Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo firması ile istemiş olduğunuz belgelerinizi sizlere ulaştıracağız.

 

Katılım Belgesi Baskı Fiyatları ve Özellikleri Nasıl Olmaktadır ?

 

 
Firamız Gc Tasarım İstanbul Gaziosmanpaşa Matbaa Baskı – Armut ayrıca diğer alanlarlada reklam açısından sektörlere hizmet vermektedir.
Kurumların yada özel işletmelerin istemiş olduğu katılım belgesi değişik şekillerde basılmaktadır. Örneğin; tasarımı biten bir katılım belgesinin basımı için A4 ebat üzerine 350gr mat selefonlu baskılar yapılmaktadır. Basım konusunda fiyatlandırmalarda miktar adeti düşük ise 1 adetin fiyatı 4TL gibi bir ücretlendirme olacaktır. Ancak miktarın yüksek ve çalışmanızın hazır olduğu kurumlarda basım ücreti 2TL’ye kadar düşmektedir. Sağlıklı fiyat bilgisi ve vermiş olduğumuz hizmetlerden haberdar olmak için firmamıza tüm sorularınızı telefon numaralarımızdan ya da mail aracılığıyla tarafımıza ulaştırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir