GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Kursiyer Belge

BAŞARI BELGESİ BASIMIbaşarı belgesi

 
Kursiyerler için en önemli düşünce eğitim sonunda başarılı olacak mıyım? Vermiş olunan eğitimler sonucunda başarılı olan kursiyerlerin mutluluklarını katlamak için görsel olarak bir belge verilir. Verilen belgeler iş hayatı ile birlikte bir ömür boyu saklanır. Tıpkı geçmişten kalan bir fotoğraf gibi. Peki sizin kursiyerlerinize normal bir sertifikadan daha farklı olarak gösterişli ve tasarımlı bir sertifika vererek sizi yakın arkadaşlarına bu şekilde tanıtmalarını istemez misiniz?
 

Kursiyer Belge Basımı Nedir ?

 
Kursiyerlerinize vereceğiniz belgelerin onların için faklı anlamlar taşır. Bu anlamın devamını getirmek için vereceğiniz kursiyerlerinize vereceğiniz belgelerin görsel açıdan da farklı olması gereklidir. İş yerlerinde bir duvarda, masanızda gururla sergileyeceğiniz kursiyer belge veya başarı belgesi basımı neden sizin olmasın. Farkında olmadan kursunuzu başarıyla bitiren öğrencilerinizi sizin tanıtımınızı yapacaktır.
 

Tüm bunları düşünerek firmamız, sizler için özel olarak tasarlayacağı kursiyer belge basımı yapmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından hangi kurs olursa olsun her türlü seçeneğimizle sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz. En kaliteli baskı kağıtlarına, kaliteli baskı makinelerimiz sayesinde en can alıcı ve dikkat çekici tasarımlarımızla hem sizin güveninizi kazanmaya hem de mezun ettiğiniz kursiyerlerin hafızasına kazınmak için firmamız özveriyle hizmet vermektedir. Yıllardır her türlü kurs ve eğitim sektöründe kursiyer başarı belgesi tasarımlarımızla ön planda olmaya devam ediyoruz.
 

Başarı Belgesi Çeşitleri ;

 
Başarı belgelerinin tasarlanmasında bir çok süsüleme ve kabartma şeklinde işlemler yapabilmekteyiz. Aşağıdaki listeye göre istenilen seviyede başarı belgeleri basabilme kabiliyetine sahibiz.

– Kabartma (Gofre)

-Kabartma Yazı
– Bölgesel Parlatma İşlemi
– Varaklama İşlemleri (Gümüş, altın vb.)
– Muhtelif süsleme gibi işlemlerle istediğin başarı belgelerini tasarlamanız mümkün.
 
Sizler hizmet için birinci felsefemiz kaliteyi ucuza ayağınıza getirmektir. Her ne olursa olsun cebinizi sizden daha çok düşünüyoruz. İşletmenizin kalitesini, vereceğiniz kursiyer başarı belgesi kanıtlama imkanı sunuyoruz. Vermiş olduğunuz kurs bitirme belgelerinin mükemmelliği firmanızın mükemmelliğidir. Çalışma prensibimiz her zaman bu şekilde olduğundan kaliteden asla ödün vermiyoruz. Siz yeter ki isteklerinizi firmamıza sunun. Profesyonel ekibimiz sizlere gereken ilgi alakayı göstererek ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir