GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Lazer Etiket Basımı

>Lazer Etiket Basımı
 

Lazer Kesim Etiket Basımı

 
Pek çok endüstride kolay şekilde kullanılan lazer kesim etiketler Günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. En çok gıda sektöründe kullanılan lazer etiket basımı en çok meyve ve sebze ürünlerinin etiketlenmesinde kullanılır. Bu anlamda GC Tasarım lazer etiket imalatı alanında pek çok sektöre hizmet vermektedir.

 

 Lazer Kesim Etiket Nerelerde Kullanılır?

 
Lazer etiket farklı pek çok sektörde ve alanda kullanılmaktadır. Sadece ürünlerin etiketlenmesinde değil metal markalama işlemlerinde de kullanılmaktadır. Bunun dışında kullanıcılara pek çok avantajı da bulunmaktadır.

 

Lazer etiket imalatı ile pek çok sektör bu avantajdan faydalanmaktadır. Bu avantajlardan birisi dayanıklı olması ve yüksek kontrastlı olarak işlem yapabilmesidir. Ayrıca mekanik markalama teknikleri ile kıyasla çok daha yüksek hızda yapabilmesidir. Lazer etiket basımı sağladığı bu avantajlar sayesinde hemen hemen her sektörde kullanılmaktadır.

 

 Lazer Etiket Baskı Fiyatları

 
Lazer etiket basımı kaliteli etiket çeşitlerinden birisidir. Bu sebeple önemli etiket çeşitleri olarak görülmektedir. Ayrıca etiketler arasında lazer etiket baskı fiyatları değişkenlik göstermektedir.

 

Lazer etiketler arasında lazer etiket fiyatları çok sık araştırılmaktadır. GC Tasarım sizlere farklı çeşitlerde lazer etiketler sunulmaktadır. Özellikle kullanıcıların istedikleri ebatlara göre lazer etiket baskı fiyatları değişmektedir.

 

Bunlar ile birlikte bu etiketler bütün ofis ve evlerde yer alan yazıcılarda baskı alımı için uygun ürünlerdir. Pek çok anlamda kullanım kolaylığı sağlayan lazer etiket fiyatları ebatlar ile birlikte adet sayısına göre de değişmektedir. GC Tasarım firmasının sizlere sunduğu lazer kesim etiketleri inceleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir