GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Lens Magnet Basımı

OFSET MAGNET BASIMI

 

Firmaların ya da yemek sektörleri gibi birçok firmalarının kullanmakta olduğu lens magnet basımı günümüzde fiyatı ve baskısı açısından çok kullanılmaktadır.

 

Reklam denince aklımıza gelen en önemli şey, bir firmanın  tanıtımı  ve o firmanın yapmış olduğu reklamlarını veya tanıtımlarının görsel olarak insanlara ulaşmasını sağlayan araçlardan bir tanesi olan magnetler çeşitlerine göre sıralanmaktadır. Bunların başında gelen parlak selefonlu magnetmat selefonlu magnet ya da lens magnet gibi piyasada birçok ürün olan çeşitlerine göre sıralanan magnet baskıları da bulunmaktadır. Tercih olarak kullanılmakta olan en çok ürünlerin başında gelen magnet baskısı fiyatı ve üretimi kolay olduğundan en az 1000 adet ve üzeri baskılar yapılabilmektedir. Çünkü bu tarz baskılarda önemli olan şey çalışmanızın ölçüleri mutlaka düzgün bir şekilde yapılmaktadır. Aksi takdirde yanlış yapılan ölçümlerde kaynaklanan sorunlar magnet baskınının hatalı çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bunun için ölçülendirmelerde  48×68 mm  dediğimiz bu ebatlar üzerinden her yöne 3 milim taşma verilmesi gerekmektedir. Genellikle lokanta magnet basımı, yemek magnet basımı, sipariş magnet basımı, pizzacı magnet basımı, kebap magnet basımı, lahmacun magnet basımı, şarküteri magnet basımı gibi birçok sektörlerin magnet basıları bu şekilde yapılmaktadır. Lens magnet fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizden ve aşağıdaki linklerden fiyatlandırmalarımızı görebilirsiniz.

 

Özel kesim magnet baskı yapılabilen üretimler ayrıca da firmamızda bulunmaktadır.Oval kesim magnet ya da özel kesimli magnet olarak istemiş olduğunuz magnet baskıları için çoklu siparişleriniz firmamız tarafından alınmaktadır. Talebe göre istemiş olduğunuz ölçülendirmelere istinaden özel siparişleriniz firmamız tarafından ücretsiz tasarım ya da hazırlamış olduğunuz tasarımlara göre düzenleme yapılacak şekilde yardımcı olmaktayız.  Bunun için tek yapmanız gereken firmamızı bu konuda ne şekilde lens magnet basımı ya da magnet baskısı gibi fiyatlandırma ve üretim için talebinizi bizlere telefon ya da atmış olacaksınız mail aracılığı ile ile göndermeniz yeterli olacaktır. Ucuz lens magnet basımı elde etmek için doğru yerde olduğunu bilmenizi istiyoruz.

 

Lens Magnet Fiyatları :

 

 

1000 Adet 48x68mm Özel Kesim Lens = 110 TL

 

Özel Ölçü için Fiyatlandırma Tekniği :

Özel ölçülerinizde cm kare fiyatımız 3.4 TL’dir. Buna göre,

Örneğin;  8cm x 6 cm özel istemiş olduğunuz lens magnet baskısı için

8×6= 48 metrekare lens basımı olacağından

48×3,4 = 163 TL yapmaktadır. (8×6 cm özel kesim magnet 1000 adet fiyatıdır.)

 

2000 ve üzeri adetli istemeniz dahilinde

hesapmanıza 48×3,4×2 (2000 adet fiyatı) = 326,40 TL olmaktadır.

 

5000 adetli istemeniz dahilinde

hesapmanıza 48×3,4×5 (5000 adet fiyatı) = 816 TL olmaktadır.

 

Bu şekilde istediğiniz ebatlara göre cm hesabınızı yaparak fiyatlandırmalarızı sizlerde yapabilirsiniz. Özel fiyat ve özel üretim için indirimlerimizden ayrıca yararlanmak isterseniz firmamıza danışmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir