GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Mezuniyet Belgesi Basımı

Mezuniyet Belgesi Basımı

 

 
Mezuniyet belge başımı için dikkat edilecek pek çok husus yer almaktadır.  Mezuniyet belge basımında kullanılacak malzemeler dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arsında yer almaktadır.  Mezuniyet belge basımı için selefon dış kapakta genelde iki çeşit ugun fiyatları olması için malzeme kullanılmaktadır.  Bu malzemeler mat ya da parlak olmak üzere iki farklı seçenekten oluşmaktadır.  Selefon ise mezuniyet belgesinde bir çeşit koruyucu olduğundan dış bölümde koruyucu özellik taşımaktadır.  Baskı rengi selefon ile kağıt arasında kullanılan yapıştırıcıdan dolayı bir takım farklılık göstermektedir.  Mezuniyet Belgesi gibi önemli ve taklit edilmesi tehlikeli belgele için bu belgele de kullanılacak malzemeler de son derece önemlidir.
 

Mezuniyet Basımı ve Fiyatları Nasıl Oluşmaktadır.

 
Bölgesel parlaklık mezuniyet belgesinin taklit edilme özelliğini en alt seviyeye indirmektedir.  Böylece bu durum el olarak güvenlik elemanı görevi yapmaktadır.  Mezuniyet Belgesi basımı için öne çıkmak istenen logo ya a tasarımda göze çarpmasını istediğiniz yerler spot lak ile dikat çekici bir hale getirilmektedir.  Selefonlu mat kuşe mezuniyet belgelerinde ise istenen en iyi sonuç alınmaktadır.  Kuşe yine fantezi kağıtların kullanımında ise istenen etkili sonuç alınmamaktadır.  Spot lak baskı kadar belli bir durumdan oluşmadığından bu durum için daha fazla tercih edilmektedir. Vernik ile yapılan çalışmalar da mezuniyet belgesi görünümüne etki etmektedir.  Vernik de mezuniyet belgesinin taklit edilme olasılığını azaltarak sertifika basımı gibi mezuniyet belgesi için güvenlik elemanı görevinde bulunmaktadır.
 

Mezuniyet Baskı Fiyatları

Mezuniyet Belgesi fiyatları farklılık oluşturduğundan özelliklerine göre fiyatlardaki değişikliliği gözlenmektedir. Bunun için yapmanız gereken nasıl bir işlem yapılmasını istediğiniz belge için bize danışmanız çok iyi olucaktır. Sağlık bir tasarım çalışması ve görsel anlamda güzel bir ürün elde etmek için kendi fikirlerimiz ile birlikte, sizlerinde desteğini alarak çalışmalarınızda yanınızda olabiliriz.
 
Vernik mezuniyet belgesine ekstra parlaklık vereceği gibi spot lak mezuniyet belgesine ekstra parlaklık vermemektedir. Mezuniyet Belgesi basımı için kullanılan vernik belgenin çizilmesini de önlemektedir.  Varak yaldız mezuniyet belgesinde en fazla dikkat çeken malzemeler arasında yer almaktadır.  Her türlü kağıda uygulanabilen bu malzeme bri miktar belgeyi de korumaktadır.  Varak yaldız için verilen baskı başka hiçbir malzeme ile verilmemektedir.  Logo yazı ya da çerçeve icin gümüş veya altın renklerde yaldız kullanılmaktadır .Ayrıca varak yaldız mezuniyet belgelerine prestijli görünüm de vermektedir. Sıvama gofre tipo baskı gibi farklı malzemeler de mezuniyet belgesi başımı için kullanılmaktadır ve bu belgenin bakanı için son derece yardımcı olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir