GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Renkli Diplomat Zarf

Renkli Diplomat Zarf Üretimi

 

 

Diplomat zarf çeşidi ve fiyatına göre renkli basımı ve üretimi açısından sektörde en çok kullanılan ürünlerden olmaktadır.  Diplomat zarf kullanılırken istemiş olduğunuz özel üretim ebatlarına göre baskıları yapılmaktadır.
 

Renkli Diplomat Zarf Çeşitleri

 
Kurumsal firmaların özellikle en  çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen renkli diplomat zarfı  üretimi  kullanışlı ve reklam açısından firmanın tanıtımını göstermesi için tercih edilmesinde bir çok sebep bulunmaktadır. Talebe göre pencereli diplomat zarf basımı ya da penceresiz diplomat zarf basımı yapılabilmektedir. Bunun için çalışmalarınızda renk farkı olmasını istiyorsanız birden çok renkli dediğimiz renkli diplomat zarf fiyatlarımızı kontrol etmeniz ve tercih etmeniz doğru olacaktır.Logomuzda ki birçok kullanmış olduğunuz renkleri istinaden zarfın üzerine basım yapılacağından uygulanan film baskısının renkli olarak üretim olması sebebiyle kartlarınızın güzel ve şık bir şekilde çıkmasını ve istenilen ebatlara göre tercih etmenizde ki ürün olacağından sizlere önermekteyiz. En az olarak 1000 adet çok renkli şekilde diplomat pencereli ya da penceresiz zarf basımı yapılabilmektedir. 2000 ve üzeri alımlarda özel fiyatlarımızı almamızı ve de bu fırsatlardan yararlanmanızı sağlamanız için bizlere telefon ya da mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kurumsallık açısından aşağıdaki örneklere göre sizlerin de bir renkli diplomat zarfı olmasını istiyorsanız çalışmalarınızda size vermiş olduğumuz ebatları göre taşımaları mutlaka verip bizlere o şekilde tasarımlarınızı göndermeniz yeterli olacaktır. Çünkü bu tarz basım işlerinde önemli olan baskılarınızın makas payı dediğimiz yerleri çalışmamıza gelmesi takdirde kesim olacağından baskınının yarım ya da eksik çıkma gibi bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Bu gibi sebeplerden sıkıntı çıkmaması açısından firmamız çalışmalarınızı sistemin ebatlarına göre ayarlayıp sizleri bu konuda da mağdur etmemek adına yardımcı olmaktadır. Tasarım bilmeyen müşterilerimiz için ise firmamız kurumsal firmalara göre tasarımlarınızı tasarlayıp görsel açıdan şık bir görünüme sahip olan pencereli ya da penceresiz renkli diplomat zarf üretimimizi de ayrıca yapabilmekteyiz. Bunun için renkli diplomat zarf fiyatları kısmında firmamızın özel fiyatlarından yararlanmak isterseniz bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ölçülendirmelerde genellikle 105 milimetre x  240 milimetre şeklinde olmaktadır. Tasarımlarınızdan önce hazır olan baskılarınız için mevcut bıçak çalışmamızı bizlerden istemeniz tasarımlarındaki sıkıntıyı da ortadan kaldırmış olacaktır. Genellikle 110 gram birinci hamur kağıda yapılan Diplomat zarflar verilen ebatlar üzerinden makas payı ayrılarak renkli ya da tek renk dediğimiz baskı formatında yapılabilmektedir. Ucuz diplomat zarf basımı kampanyamızda sizlerin de yararlanmasını istediğimiz için renkli diplomat zarf fiyatlarını ayrıca da incelemeniz de fayda olacaktır. Baskılarımızda ve yönetimde sıkıntı çıkmaması adına ve de kurumsal bir görünüme sahip olabilmek için yaptıracağınız diplomat zarf baskısını firmamıza danışarak uygun fiyatlar ve kampanyalarımızdan yararlanmanız için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 Renkli Diplomat Zarf Baskı Fiyatları

 

 

10,5x24cm 110gr Diplomat Pnecereli yada Penceresiz Çok Renkli 1000 Adet = 250 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir