GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Rolap Basımı

Rolap Basımı Nasıl Yapılmalıdır

 
Firmaların olmazsa olmazı olan reklamlardan bir taneside rolap basımı yaptırlamalarıdır. Günlük hayatta özellikle de fuarlarda yada otellerde ki seminerlerde çok sık şekilde kullanılmaktadır. Reklam konusunda tercih edilmesinin sebebi mekanizmalı olmasıdır. Bunun için kullanışı açısından kolaylık göstermektedir.
 

Rolap Baskı Fiyatları

 
rolap basımı

 
Rolap baskı fiyatları tekliflerini yaptırmadan önce basımı ve ucuz oluşuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Özelliğinde ayaklı mekanizması olması kullanıcılar açısından daha kolay hale gelmektedir. Bu sebeple tasarımlarınızı yaptırmadan önce montaj için taşma payları vermeyi unutmayınız. Çünkü tasarımlarda dikkat edilmesi gereken nokta rolap basımı konusunda çok dikkat edilmelidir. Aksi halde mekanizma takıldığı zaman yapmış olduğunuz tasarım kötü gözükebilir. Sizler bu konuda firmamızdan yardım alabilirsiniz. Rolap baskısı konusunda ekibimiz size gerekli ve doğru bilgileri paylaşacaktır. Ucuz rolap basımı için özellikle de herşeyin ucuzunu tercih etmemenizi öneriyoruz. Kullanılan ürünlerin kalitesi çok önemlidir. Vinil baskıya yapılan tasarımlar iki çeşitlte olmaktadır.
 

Rolap Baskı Çeşitleri

 

  • Avrupa Vinil Baskılı Rolap
  • Çin Vinil Baskılı Rolap

 
Yukarıdaki özelliklere göre rolap tasarımı yaptırmak isterseniz bizlere telefon yada mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Rolap tasarımlarının ebatları genellikle 2 metreye 85 cm şeklinde olmaktadır. Mevcut rolap tasarım ebatları olduğundan her yöne yapılan çalışmalarda 3mm taşma payı mutlaka verilmelidir. Bu konuda da herhangibir sorularınız yada takıldığınız kısımlar oluşursa sizlere yine yardımcı olabiliriz. Çünkü tasarımlarda önemli olan kaliteden ziyade baskı öncesi gerekli bilgilendirmeler ve yönlendirmeler olduktan sonra müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak bizler için daha değerli ve önemlidir.
 

 

Sonuç olarak bir rolap baskısı yaptırmadan önce gerekli bilgileri ve materyalleri hazırladıktan sonra, tercihinizin ve isteğinizin ne şekilde olmasına karar vermeniz bizim için yeterli olacaktır. GC Tasarım olarak toplu adetli alımlarda ve baskılar da özel indirim ve iskonto ayrıca yapılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir