GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Spiralli Bloknot Basımı

a5 spiralli bloknot

SPİRALLİ BLOKNOT ÜRETİMİ

Önceki yıllarda normal ciltli defterler vardı ve sol bölüm az sayıda olduğundan kullanımı pekiyi değildi. Geliştirilen baskı teknolojisinin ardında spiralleri defter yapımında kullanılmaya başlandı. Spiralli bloknotlar çok daha kullanışlı hal aldı. Spiralli bloknot basımı, ön ve arka kapaklarının çok daha sert olduğu içerisindeki sayfaların ise normal yaprakların kullanıldığı spiralle birbirine bağlanmış defterler. Ancak bu defterler cebe sığacak şekilde cep defteri gibi kullanılan defterlerdendir.

Spiralli Bloknot Basımı Fiyatı

Spiralli Bloknot Basımı Fiyatı

İşletmeler, bir ürün kullanılıyorsa bizim ürünümüz olmalı düşüncesiyle hareket etmektedirler. Spiralli bloknot basımı için de aynı düşünce geçerlidir. Ufak olan spiralli bloknotlar herhangi bir toplantıda ya da ayaküstü not almak gerektiğinde, ceketin ya da gömleğin cebinden çıkarılarak not alma vaziyetine gelinmesini sağlıyor. Acil durumlar için birebir kurtarma aracı olarak düşünülmektedir. Bu nedenle taşıma çantalarında ya da ceket, gömlekte veya masa üzerinde kesin bulunması gereken ofis ürünlerindendir. Her an bir çalışanın yanında bulunacak spiralli bloknottan daha iyi reklam ulaşım aracı olamaz. İşletmeler spiralli bloknotlar üzerine vereceği reklamlar sayesinde birçok kişiye ulaşma imkânı sağlayacaklar.
Firmamıza vermiş olduğunuz spiralli bloknot siparişlerini bünyemizde bulunan en kaliteli baskı makinemiz, spiral makinemiz ve birinci sınıf kâğıtlarımız sayesinde sizin değerli müşterilerinize kaliteyi sunmayı ilke edindik. Sizin isteğiniz bizim için önemlidir. Vermek istediğiniz spiralli bloknot baskı ebatları, üzerinde bulunmasını istediğiniz bilgiler ve düşüncenizde ne varsa profesyonel ekibimiz sayesinde spiral bloknotları hizmetinize sunmaktayız.. Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Ekiplerimiz sizin istediğiniz şekilde spiral bloknotları hazırlamasının ardından, örnek maksatlı sizin onayınıza gönderilir. Onayı vermeniz durumunda basım merkezimizde seri üretime geçerek istediğiniz ayıda spiralli bloknotlarınızı üretim işlemini tamamlarız.

               Spiralli Bloknot Baskı Fiyatları

spiralli bloknot baskı fiyatları

Firmamız, verilen siparişleri, profesyonel ekiplerimiz sayesinde en kısa sürede ve kaliteli baskı ve ciltleme makinelerimiz sayesinde en kaliteli ürünlerle imal ederek kaliteyi ayağınıza kadar ulaşmak için çabalamaktadırlar. Değerli müşterilerinizin her an yanında bulunacağı spiralli bloknot basımı için istenilen kalitede üretmek en önemli hedefimizdir. Sizin değerli müşterilerinizi mutlu etmek bizim en büyük hedefimizdir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir