GC TASARIM BASKI

 

GC TASARIM Baskı , kağıt ve Pvc üzerine baskılı tüm matbaa ve promosyon ürünlerinin ofset üretimini yapan, BLOKNOT , KATALOG , dergi , kitap ve KARTON ÇANTA konusunda uzmanlaşmış, son yılların önde gelen matbaa firmasıdır.

 

Amerikan Servis ve Ürün kutularınız gibi ürünlerde taklit edilmesi zor baskılarınızı titizlikle üreten, kitap ve dergi gibi çok sayfalı ürünlerinizde uygun fiyatlı kaliteli ürünler sunan bir matbaa firmasıdır.

Zarf Basımı Nedir ?

Zarf Basımı
 
Zarf Çeşitleri Ve Fiyatları

 

Zarf, evrak gönderimi esnasında ihtiyaç duyulan kağıt türüne denilir. Bu gönderide alıcı ilk olarak zarfı gördüğü için zarfın belirli özellikleri taşıması gerekir. Zarf basımı kurumsal kimliği yansıtmalı, kaliteli bir baskıya sahip olmalıdır. Zarf baskı fiyatları sayılan nitelikler kapsamında belirlenir. Diplomat zarf fiyatları göze çarpanlar arasındadır. Diplomat zarf basımı resmi yazışmalarda kullanıldığından, önemli konuma sahiptir. Ucuz ve kaliteli zarf basımı için iyi bir matbaa ile anlaşma yapılmalıdır.

 

 Zarf Çeşitleri

 

Zarf basımı oldukça önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bu ihtiyacın ne olduğu yukarıda belirtilmiştir. Diplomat zarf basımı talep yoğunluğu görmektedir. Bu doğrultuda a4 zarf basımı da devreye girer. Zarflar 8 ana çeşide ayrılırlar. Çeşitler arasından diplomat zarflar, torba ve mekanize zarf dikkat çeker. Diplomat pencereli zarflar, ilgili sitenin en önemli ürünlerinden sayılır.

 

Diplomat zarflar üzerinde markaya ait slogan, logo, adres bilgileri yer alır. Mekanize zarf çok renkli, pencereli ya da penceresiz yapılır. Pencereli zarf basımı, mekanize zarf kategorisinde bulunur. Pencereli zarf baskısı doğrudan postalama amacı ile kullanılır. Pencereli zarf baskı banka, telekom sektörü ve özel firmalar tarafından tercih edilir. Pencereli zarf baskısı, ilgili sitede yer almaktadır.

 

Pencereli zarf basımı diğerlerinden daha farklıdır. Bu bağlamda zarf baskısı tasarımı nasıl olmalı? sorusu yanıtlanabilir. Tasarım noktasında torba zarf basımı öne çıkar. Çünkü bu zarfın işlevi antetli kağıt ve dosyaları taşımaktır. Torba zarf basımı, evrakları gönderme veya taşıma amacı ile ortaya çıkarılır.

 

 Zarf Çeşitlerinin Fiyatları

 

Diplomat zarf fiyatları, üretim aşaması ile ilgilidir. Pencereli zarf baskı da mekanize başlığı altındaki penceresiz zarftan farklıdır. Diplomat zarf baskı çeşitleri? Fiyat aralığında değişikliğe yol açar. Torba zarf baskı fiyatları sitenin ilgili bölümünde müşteriye sunulur. Aynı şekilde a4 zarf basımı da sitede yer almaktadır.

 

Diplomat zarf baskı çeşitleri? Fiyatların nasıl belirlendiğini açıklığa kavuşturur. Zarf baskı fiyatları işlevine ve mahiyetine göre şekil alır. Torba zarf baskı fiyatları da işlevsel bakımdan ele alınmaktadır. Diplomat pencereli zarflar, kurumsal kimliği daha çok yansıtmaktadır. Fiyatı da buradan kaynaklanır.

 

 Zarf Basım Aşamaları Nelerdir?

 

Zarf basımında aşamalar nelerdir? Diye sorulduğunda karşımıza yapılması gerekenler çıkmaktadır. Öncelikle bu basım öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Sonrasında zarf basımında aşamalar nelerdir? Başlığı altında şunlar yapılır: Resim formatlarına bakılır, baskı yüzey koruma işlemlerine geçilir. Bu bağlamda torba zarf fiyatları belirlenmeye başlanır. Ayrıca zarf baskısı tasarımı nasıl olmalı? Konusu cevaplanmış olmaktadır.

 

Yukarıda bilgisi verilen ürünler, GC tasarım sitesinde sunulmaktadır. Detaylı bilgilere sitenin ana sayfasından erişilmektedir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir